• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje !! (icik me vones por me mir tani se sa kurr :P )

Status
E mbyllur për postime të tjera.
:ciaoo:pershendetje 1her ...

Un quhem Adela ......
:fantazem misteri i nickname-it tim..... LELA me therret 1 shok me te cilin jam zi :D ADELA eshte emri im dhe ne fund BUBUSETTETE eshte 1 loj qe i behet kalamajve gjoja me i trremb .... per kuriozitet po ju lej te shifni ket video YouTube - "Bubu settete"

Jam 20 vjece edhe pse me duket vetja si 17... dikush thot qe skam me u plak asiher ...nga trrut dmth ...:kercim:
jetoj ne Itali ose me sakt ne torino dhe studjoj inxhenjeri informatike..(vit te par...).
Vdessss per durrsin timmmmmmmmm edhe pse atje skam mo shoqeri .. pervec atyre qe kam njof neper chat fb hi5 e forum...
doni me teper info ?
Jam brune sy boqelli 1.70 56kg ne dimer dhe 54kg ne ver sepse duhet me e mbajt icik formen :gallate:
nuk bej asnje sport...i kam shum inat. Por vdes te kercej, kam ber 1 vit kercim dhe 1 vit latino americano...pastaj i lash sepse nuk e kisha mendjen te studimi
jam e fiksume pas SHOPPINGGGGGGG.....e kam mbush shpin me taka....dikur edhe vizatoja por edhe ate pertoj ta boj akoma...
JAM SHUM PERTACE per ato qe se kishin kuptuar...
pershembull... jam regjistrruar ktu sepse pertoj me studju :eek:le:
kaloni 1 dit sa me te bukur (se ktu te mu po bjen shi)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Epo mireseredhe dembele...:p E kalofsh mire....

P.s. STUDIO tani, lere FV...:D
 
eshte icik si e veshtir si gje..por do provoj te ndjek keshillen ;)
klm mir dhe ti
 

loyalx

Muslim
Me vones jo bash n'kohe ma t'miren ke ardh!
Mire se n'a erdhe ti vajza nga durrsi!
Mjaft interesant ky prezentimi yt!
Dembele si une qenke, ketu po pershtatum, per ma shume njoftohemi n'vazhdim!
 

Opium

Dyrrah
Mire se erdhe , si shum durresak e durresake jan shtu :p me duket se do i bashkoj Fv

P.S Sa me emocione ke ber prezantimin lool
 
Me vones jo bash n'kohe ma t'miren ke ardh!
Mire se n'a erdhe ti vajza nga durrsi!
Mjaft interesant ky prezentimi yt!
Dembele si une qenke, ketu po pershtatum, per ma shume njoftohemi n'vazhdim!
ahhaha e gjeta dhe 1 shok .
flm shum shum:kiss
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pershendetje, qenke shume funy,, mire se erdhe mes nesh, ,,,,
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe, kalofsh bukur.
 

Elushe

Vogëlushe
Mire se na ke ardhur moj Adela dhe kalofsh kendshem ketu ne FV, por kujdes se pas nje fare kohe te behet si droge, nuk mund te rrish pa te.
 

El'Mejor

Daja
Mire se erdhe midis nesh :) Shresoj tja kalosh mire , Nuk u vonove fare :) Ka disa si puna ime qe skan bera akoma prezantim :D U vonova ama ke bere nje prezantim te papam ;)
 

angel boy

cun i veshtire
mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh....:D:D:D:D:D:D:D:D....
 

Didi

C'est la vie.
Mire se erdhe mi Lela..shume i gjat emri..LOL..sikur me dukesh si person i afert ti mua po booo!Nejse klm n fv !
 
Mire se erdhe ne forum Adela ,kalofsh sa me bukur ketu.
Prezantimi mer noten 10 :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
MIRE SE ERDHE :p:p:p O DREQ I VOGEL HAHAHAH :KISS
 
Mire se erdhe mi Lela..shume i gjat emri..LOL..sikur me dukesh si person i afert ti mua po booo!Nejse klm n fv !
:D e di ..shum shum i gjat eshte :p
edhe mund te jet..... kam jetu neper chate forume dhe social network
 

prodigious

I perjashtuar
Mireseerdhe.

Po ca dembele thua ti me??? Ti ke shkrujt nje roman. LOL
 

prodigious

I perjashtuar
a me mo..se ti me njef me mir nga tgjith :p
mromaaaaaaaaaaaaaaa 1her:p
si tkam ? hahaaha
dembele me raste


Mos thuj mirmbrema ktu se nuk lejohen shkrimet jashte teme dhe ti fshijne. Shaka eeee.,

Mir mir jam flm. Ti si po ja kalon. Si po te duket ky forumi? Po angel_devil si po te duket si angel apo si devil??? LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top