• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje FV

KENT

Anëtar i ri
Pershendetje Te Gjitheve .. Quhem Nardi Jam 33 Vjec Ne chat mbaj nick KENT. "Profesioni" punoj si teknik transmetimi ne nje Tv Lokal . Kam Qen Dikur Pjese E Stafit @perator ... Rri Online 5-8 Ore Ne Dite ... Si nje user i vjeter Kerkoj Te Rishtohem Aop ... Per Faktin Qe Dikur Kam Qen @ Kuptohet Qe I Njoh Mire Komandat Baze CS/NS/MS ... Shpresoj Qe Kerkesa Ime Te Meret Parasysh Dhe Te Shqyrtohet ... Ju Faleminderit ... (KENT)
 
Last edited:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershendetje FV

O Kent deri itu ka shku puna te besh kerkes per aop lol po te jap nje mundesi po e gjete kete komande per cfare mund ta perdohesh po e gjete me ce i din cs ns ms :p ( Te jap Sop dhe pass tim :p ) Per cfare nevojitet kjo komande . /raw umode2 +W
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

Call si le batutat :) E para bera kerkese se do me thoshit bon kerkese. E dyta psw jot sme nevojitet. E treta ajo komandat qe ti ke shkruar . /raw umode2 +W kjo mendja ime thot qe Nevojitet per me pa kush te ben whois . Call ta gezosh psw lol lol lol lol
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

edhe nje gje Call se harrova . /raw umode2 +W ........... /mode Nick +W jane njesoj por qe sherbejne per ircopa Call na bere diletante mer jahuuuuuuuuuuuu lol lol lol
psw mbaje ta kam fal lol lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Pershendetje FV

ne sherbim te kujt serv eshte ku forumi o kent
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

MasteR si pa shkolle qe jam ma formulon dhe nje here pytjen.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershendetje FV

1.Kent Bravo te qoft me ndihmen e kutj i gjete komanden lol lol .2. Ke qen aop 3 vjet nuk te kam pa tu ba nje ban :p 3 .me qe e ke gjet per cfare nevojitet komanda ..Passi esht forevermilanist :p 4.Kerkesen e ke bere ne forum te gabuar lol lol lol
 
Top