• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Behet fjal per ish kolegun ton me nick Albi, mbasi dha dorheqjen nga access qe kishte ne dy servera si tek Faja po ashtu dhe tek albnetwork, sot ne mjes me erdh me tha qe dote tu bente pjes e stafit.

[10:51:08] <12[JuVeNtuS]> është deshira jote
[10:51:14] <12[JuVeNtuS]> Ku deshiron te qendrosh
[10:51:14] <AlBi> po pikerisht
[10:51:19] <AlBi> po ketu o vella
[10:51:24] <AlBi> se me duket andej vetja
[10:51:29] <AlBi> bo bo sikur kam tradhetu cunat
[10:51:36] <AlBi> pirtati njoni
[10:51:37] <AlBi> cakmakun
[10:51:40] <AlBi> e te gjithe
[10:52:04] <AlBi> po une bera një gabim kete
[10:52:10] <AlBi> qe kerkova dore heqej nga acces
[10:52:15] <12[JuVeNtuS]> Dmth e ke vendos do qendrosh ketu
[10:52:18] <12[JuVeNtuS]> nuk ka probl
[10:52:33] <AlBi> po do rri ketu ku jam rrit
[10:52:34] <AlBi> vella

Doja te dija mendimin tuaj, une jam qe te shtohet perseri.
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

Normalisht dhe une jam i mendimit qe te shtohet!! :))
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

Ku është votimi? :)
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Titulli: Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

Limonade, nuk ishte nevoja per votim se ishte me acc iku dhe erdh perseri
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

Ne rregull :)
 

Rrushi

Sop Ne Kanalin #Shqiperia
Titulli: Pershendetje, behet fjale per ish kolegun ton me nick Albi.

Edhe Un Jam pro!
 
Top