• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

persh Ju lutem jepni pergjigjet

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
jan 2 aop-a qe presin pergjije asi nga sop-at smer parashyshe.!
Aop nr -1 BMW_uK -Dhe [Tigri-Plazhit]

jepni pergjiget se dhe une ti jap 1 pergjigje !
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

Per tigrin jam dakort ndersa per bmw e kam par qe e le nick me bnc,se kam par te flasi ndonje her sjam dakort...

Gjithsesi kam qejf ti testojm nese do marin votat per tu shtuar
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

ok shum bukur deri ketu mbasi tjen plotesuar votat ketu me nje her ti marim ne dhomen test! dakorte
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

Per [Tigri-Plazhit] Jam Pro.. Ket Tjetrin Se Kam Pa Na i Her.
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

kur ta merni ne test postoni ketu nese meriton te shtohet aop........
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

nuk po morim vesh ca bohet 1 er thoni pro pro mblidhen votat ..tani thoni aop ka plote?ncncnc shkosh deri ne burim dhe mos pish uje
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

Nuk o femer re me e cu deri tek burimi dhe mos te te japi uj :p
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet

po jo re shif ca bo adi el . Titulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet
pro jam vetem per tigrin si haromsi

tani harron ca ka postu
itulli: persh Ju lutem jepni pergjigjet
ska pse shtohen akoma aop sepse aop jane shume

ncncnc cuna mblidhni menjen po ose Jo se na hutuat fare
 
Top