• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

 • Po

  Votat: 6 85.7%
 • Jo

  Votat: 1 14.3%

 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Te kaloje ne proceduren per shtim apo jo useri PuRo_FiErAkE?
 
Last edited:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

Ala ska vdek ajo mar u rikthy prep :p
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Titulli: Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

vota ime pooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Titulli: Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

ca deri me 13 a ke ken pergjumshem ti ??
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Persh, Jepni voten dhe mendimin tuaj per userin PuRo_FiErAkE.

Mbasi mori votat, mendova qe esht e kot qe te presi me kshuqe sondazhi konsiderohet i mbyllur.

¤¤¤|20:50|¤ -ChanServ- PuRo_FiErAkE aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 5.
¤¤¤|20:50|¤ -ChanServ- PuRo_FiErAkE aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 5.
¤¤¤|20:50|¤ -ChanServ- PuRo_FiErAkE aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 3.

Gjith te mirat.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top