PErse dashurojme/simpatizojme perafersisht gjithnje te njejten fizionomi fytyre?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Me kaloj neper neurone takkk,tak,tak. :p nje mendim qe pare ,duke bere nje shikim ne te kaluaren, pash qe ka nje ngjashmeri ne fizionomin e fytyres,se njerzve qe simpatizojme,qofshin keto dashuri apo te ngeluara platonike apo thjesht te nje flirt te nje momenti...ose osee,te nje kengtar,apo aktor filmash ....
Mundet qe fizionomit e per-aferta te kene dhe nje fare energjie,apo pjese shpirti te peraferta..?!
Apo thjesht rastesi e nje rastesie ,,,e asgje me shume....
Ju ne jeten tuaj,e keni vene re dicka te tille?
C.`mendoni?

a6e08fffd8ad71dc35ba1365f91fbdca.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendoj se e ke gabim

Flm QendrimBossi
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Un kam ven re se tashurohem gjithmone me Mr Creshen se fundmi .:p Ndoshta dhe me pare po tani e vuna re ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Un kam ven re se tashurohem gjithmone me Mr Creshen se fundmi .:p Ndoshta dhe me pare po tani e vuna re ?
Sa fatlum qe qenka ai ??
 

Bukowski

Gjumash
Terheqja ndaj dikujt eshte thjesht nje idealizem. Pelqejme gjera te ngjashme me personin qe na terheq prandaj ndodh dhe pelqimi.
Dashuria? Ah dashuria!
Ajo eshte tjeter dimension. Dhuro dashuri dhe ajo do te fali jete.
 
Top