• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perla e Ballkanit, çifti i turistëve bën videon perfekte në Shqipëri (VIDEO)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Perla e Ballkanit, çifti i turistëve bën videon perfekte në Shqipëri (VIDEO)


Turistët që e shohin Shqipërinë si një mundësi të jashtëzakonshme për të kaluar një aventurë të rrallë, kjo për shkak të natyrës që të lë pa fjalë dhe historisë që i kapërcen kufijtë e të zakonshmes tashmë janë shtuar edhe më shumë.

Këtë herë ka qenë një çift i huaj që bën udhëtime në të gjithë botën, që ka vënë gishtin në Ballkan dhe ka zgjedhur Shqipërinë përrallore shkruan Albeu.com. Ata kanë bërë një video të kohës që kanë kaluar këtu, duke vizituar Kalanë e Shkodrës, Thethin, Syrin e Kaltër etj, dhe duke shijuar ushqimet e mrekullueshme të traditës sonë.

Ky nuk është rasti i parë që blogerët zgjedhin Shqipërinë dhe e konsiderojnë këtë vend një cep perfekt të botës i cili nuk është zbuluar akoma.Për më tepër mund të ndiqni videon në fjalë, që është shpërndarë me mijëra herë dhe ka marrë komente të mrekullueshme. /albeu.com/
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Blogeret bejne vidio per cdo shtet we vizitojne.
Ne kemi shtet te bukur por infrastrukture zero.
Ne skemi 1 guide turistike. ne skemi tabela. ne skemi rruge. ne skemi google map investigation. po me thoshte 1 shoqe huaj kish be tur ne ballkan me autobuz e kur arritem ne tirane tha sdinim nga te dilnim. u futem ne stadium. Mos te kete 1 stacjon normal internacional si ne cdo vend te botes??
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
Perla e Ballkanit, çifti i turistëve bën videon perfekte në Shqipëri (VIDEO)


Turistët që e shohin Shqipërinë si një mundësi të jashtëzakonshme për të kaluar një aventurë të rrallë, kjo për shkak të natyrës që të lë pa fjalë dhe historisë që i kapërcen kufijtë e të zakonshmes tashmë janë shtuar edhe më shumë.

Këtë herë ka qenë një çift i huaj që bën udhëtime në të gjithë botën, që ka vënë gishtin në Ballkan dhe ka zgjedhur Shqipërinë përrallore shkruan Albeu.com. Ata kanë bërë një video të kohës që kanë kaluar këtu, duke vizituar Kalanë e Shkodrës, Thethin, Syrin e Kaltër etj, dhe duke shijuar ushqimet e mrekullueshme të traditës sonë.

Ky nuk është rasti i parë që blogerët zgjedhin Shqipërinë dhe e konsiderojnë këtë vend një cep perfekt të botës i cili nuk është zbuluar akoma.Për më tepër mund të ndiqni videon në fjalë, që është shpërndarë me mijëra herë dhe ka marrë komente të mrekullueshme. /albeu.com/
thethi esht vend i bukur sidomos ajri i paster te shton jeten :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Blogeret bejne vidio per cdo shtet we vizitojne.
Ne kemi shtet te bukur por infrastrukture zero.
Ne skemi 1 guide turistike. ne skemi tabela. ne skemi rruge. ne skemi google map investigation. po me thoshte 1 shoqe huaj kish be tur ne ballkan me autobuz e kur arritem ne tirane tha sdinim nga te dilnim. u futem ne stadium. Mos te kete 1 stacjon normal internacional si ne cdo vend te botes??
Tabela kemi moj shoqe madje all inclusive lol
2E9859DD-8BE8-4576-9374-0B54BFE9167B.jpeg
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Tana tmira i këna na shkodrant 😂
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Habitem.... kur emrat e greqise ne google map vijne deri ne tepelene
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Kjo ka licence shetit e paguan tvsh? Kasap hane, notere, doktoreshe. Di te shohe edhe filxhanat 😂. Turistet i kemi ne dore te Drites.
Ps. Nje Osmani qe shet mish gici 🤔
Eshte Osman si xhemilja dhe ky lol
Turistet Jane shum me te sigurte me Driten sesa me Mihalin lol
 

Lauri

Anunnak
Eshte Osman si xhemilja dhe ky lol
Turistet Jane shum me te sigurte me Driten sesa me Mihalin lol
Ne po qeshim dhe mbaron ketu, po kur qesh nje i huaj me ne e qeshura merr dhene.
Turpi botes, shpresoj te jete nje photoshop.
 

titan

Requiem for a dream
Vijne ca te huaj bejne ndonje video e direkt project se na vleresoj dikush.
Kaq te humbur sa bejme lajm kete gjera jemi? 😅
Lol
 
Top