• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjime pa kufi

loyalx

Muslim
Bush, Pergjime pa kufi

Kongresi amerikan miraton ligjin "anti-terror" të përgjimit

Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi një ligj që zgjeron kompetencat e qeverisë për përgjimin e të huajve të dyshuar si terroristë.

Ligji lejon këtë survejim pa nevojën e vendimit nga gjykata.

Ligjvënësit e miratuan ligjin mbrëmë vonë me 227 vota pro dhe 183 kundër, një ditë pasi Senati votoi në favor të këtij ligji.

Ligji i ri do të hyjë në fuqi menjëherë pasi Presidenti Bush ta firmosë.

Pra tani te gjithe mund te pergjohen edhe pa autorizimin e gjykatesit.
Per Privacy dhe per liri ne Amerike nuk mund te flitet me.

Bush vazhdon ne rrugen e tij duke shkelur te drejtat e njeriut gjithnje nen parrullen e "Luftes anti-terror"


explorerunivers.forumslife.com
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Bush vazhdon ne rrugen e tij duke shkelur te drejtat e njeriut gjithnje nen parrullen e "Luftes anti-terror"
E pra si qeka kjo pun kshu?!...
 

loyalx

Muslim
Bush vazhdon ne rrugen e tij duke shkelur te drejtat e njeriut gjithnje nen parrullen e "Luftes anti-terror"
E pra si qeka kjo pun kshu?!...

Lexoje Illuminati e shume artikuj tjere atehere e kupton pak a shume se kush eshte Bush!

Ka qellime t'vecanta. E verteta ne fund te fundit do te ngadhenjej.
 
Private conversations
Help Users
    Top