• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...(personat qe dua,jo cdokush)..

Do shkosh ne plazh neser?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Te pelqejne parfumet ?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo,edhe pak....

Ke nevoje per pushime ?
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Parfumet më pëlqejnë me raste

Jo, nuk i kam filluar pushimet

Po, kam shumë nevojë për pushime

Punoni?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Lexoni romane?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Joooooooooooo

Shihni telenovela akoma ?
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Më pëlqejnë ti lexoj edhe pse ndonjëherë nuk më del koha

Jo, nuk më pëlqejnë telenovelat

Nuk do dilni sonte?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo,kto dite jo fare...

Ju ?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Mendoni se te besh rolin e interesantes te ben me "interesante" ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo....

Te sulmosh te tjeret te duket zgjuarsi??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po..(E bejne zakonisht ato qe ndihen inferior)...

Te pelqen sporti?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po....te shikoje futbolli...te praktikoje pak nga te gjitha...me shume indoor.

eshte fresket tek ju?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Sa po erdha....

Ju dolet?
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo akoma po pren nje person te vecante dhe do dal:)

e ke vazhduar plazhin?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...Se kam filluar akoma.

Do shkoni me pushime?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ..mezi po pres :)
Je mir sot?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Mundohem....

Ti si je?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Mir

E di qe me vjen keq kur te shikoj te merzitur ?(s'du te shof kshu ) :(
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

E di....:)

Mundesh te pranosh nje perqafim nga une?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Patjeter

E di qe kam respekt per ty?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Gjithashtu :)

Je e kujdesshme ?
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po, shume

e pi kafen?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top