• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo ( dhe aq shume Varet )

Jeni e lumtur ne vendin ku jetoni ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Do doje nje dite tu ktheje pergjithmon ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo. ( e kam lene per 10 vite rrjesht )

Mendon qe mund te stabilizohesh ne nje vend pasi ke ikur shume kohe ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

skam ikur ne asnje vend :)

shikon endrra te keqia?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo.

Do drekojm bashk ? :p
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo, ka kaluar dreka dhe per darke jam e zene ;)
di te kercesh valle popullore?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Te pelqen muzika popullore ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Te pelqen muzika klasike... ?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Ra shi andej nga ti ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Te pelqen shiu nqs je ne shtepi e ke nje got vere e shoqeri te mire perpara :p ?
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po, shume
E ke mbaruar universitetin?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

po ti
 
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po, na iku jeta shkolle... do ikim per pambuk me duket, se per lesh ikin tere :p
ke kaluar adoleshence te bukur?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Po ti ?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

E pin cigaren ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

E pin alkolin ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po... Shume...

Ke Facebook :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po. ( ik shif tek tema "Cfare kenge jeni duke degjuar" :)

Je e dhene pas kafshve?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po
De pime ndonje gje bashke

p.s te pergjet kjo siper
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

____(meqe ajo siper nuk po pergjigjet)

I beson instiktit ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top