• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo ( Jam nje nga femrat me me fat nga kjo an mund te thoja s'kam frik e njoh shum mir veten time edhe e di qe me japin sic e meritoj ) :)
Ju?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...aspak!

Je ndjere ndonjehere e tradhtuar?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo per arsye se jam Adushoror si puna e ateistit....skam lidhje me dashurin :D

keni gjume?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

E urren ?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo....ndjenjat nuk zhduken me shkop magjik!

Jeni egoist/e?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ( Atje ku duhet )

Ti je kokforte?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...dhe as kur kam te drejte :(

Je romantik/e ?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po
Ti ke nerva se me dukesh njeri shum i qet ?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po me raste

Jeni pesimist/e?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Je natyre pozitive, apo e kam gabim? :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

keni gjume?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Te njerzit...

Ka probleme forumi?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

bohh se di

di barsaleta
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

poooooooooooooooo

do te te tregoje nje banale LOL?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po sa te duash

Tek kjo teme e do?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo
Po flen akoma
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Te pelqen informatika??
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo.

Ju pelqen kategorizimi i gjerave?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

je tip i levizshem
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...:)

Je lodhur sot?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Do dilni per kafe ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo. ( do rri ne qetesin time )

Je e lumtur ne punen qe ben ?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo.

Je per i bisede ne chat te FV ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top