• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lediana

Banned
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo nuk besoj

Ti beson
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo....

I meson gjerat shpejt?
 

Lediana

Banned
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po me pelqen te mesoj shpejt se sa te humb kohen kot

Ju pelqen Letersia
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po!!!

Je gati te perballesh me cdo veshtiresi?
 

Lediana

Banned
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Gati nuk jam se akoma dua rruge po thjeshte mundohem me gjith forcen time qe ti perballoj kur te me vine ato veshtersi

Po juve jeni gati
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Nuk besoj se eshte njeri gati te perballoj cdo gje!!! Po jeta te meson vete!!

Jeni shok/shoqe i mire?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...(besoj se po)...

Ke shume miq?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo.

Jeton nen trysni ?
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Je i/e turpshem/turpshme ?!
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Jeni paragjykues/e ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Te them jo, do genjeja....ndodh ndonjehere gabimisht qe te jem.

A jeni fanatik/e?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Ke jastek me pupla?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Mendon se ke bere ndonje gje gabim deri sot ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Je penduar ndonjehere??
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Thua qe gjithe meshkujt te jen njelloj te pashpirt... brutal... dhe egoist ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...(Si fus te gjithe ne nje thes)...

Mendon se je tip nostalgjik??
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

ndonjehere po

je nevrik/e
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ( per fat te keq. )

Mendon se njerzit mund te thon te verteten ndonjeher dhe ti se kupton ?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo (S'ka gje qe mos te kuptoj un ...i kap ne er :p)

Ju flihet?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo :(

je i/e dashuruar
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ( bobo s'na ndahen keto pyetjet ) :p

Mir je ?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Je e ashper me veten tende?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

E dashur Katia je e merzitur?:(
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Te kane bere te ndjehesh ndonjehere e pavlere?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Mundesh ta kthesh me te njejten menyre?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...nuk dua!

Je paqsore si tip?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ( kjo do me haj koken mua )
Je e/i dashuruar?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Nuk e di nese eshte dashuri...(Nuk arrita ta percaktoj)

I trembesh dashurise?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top