• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

.....
Keni shanc ne letra ? :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Aq sa ato besojne tek mua

Te beson tek mua?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po
Ju jeni gjakngrohte dmth i beni njerezit shpejt per vete ?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po po

Ta ka lyp ndonje i hajrit ? :p ( shaka)
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo ... (se marr mundimin hic me ata qe ma lypin)

Ka gallat ketu ee?
 

Lediana

Banned
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po me pelqen se perndryshe nuk isha ketu

Juve ..
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po normale perndryshe forumi nuk do ekzistonte

Do e pime nje gje bashke??
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

ncuk

je nevrik/e
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo..(se besoj)...

Je ngritur heret?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...(Ndonjehere,shumicen e rasteve me dalin)..

Beson ne enderra??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Te pelqejne anijet?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Te pelqejne dallget e detit??
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po.

Te pelqen hija e henes.... ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Beson ne fantazma??
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po. ( jam vet nje i tille )

Jeton me Shpresa ?
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po!

Beson ne dashurine me shikim te pare!!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...(Absolutisht qe jo)..

Bie bore tek ti?
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po (nganjehere jo shume)

Ke shoqeri te madhe?
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo.

Je bredharak/e ?
 

Njera Al

Antar Aktiv
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Beson tek shoqeria midis nje burri dhe nje gruaje?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top