Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

A do te dilni kete w/end??
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po kshu themi... dhe larg qytetit

Po ju
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo,

keni fluturuar ndonjehere me gjelberim nga pas ( pras) .....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

JO

Keni ftohte andej
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po,

Ngrofeni prane zjarrit te oxhakut ?
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo sa mbarova...punen

Po ju?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

PO (dite pushimi)

Po i nxejme bastet sot?
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po ishalla ka disa ndeshje te mira Te uroj fat dhe ty

Do me japesh 3 ndeshje :)
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Ca ndeshje do ti?

Je zgjuar mire sot?
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Po ti?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

A e keni frike shpejtesine?
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

i keni frik lartesit
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po
te pelqejne kafshet ?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ato te pjekura


Te pelqen te flejsh ne folene e Luanit?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

PO


A ju pelqen acari?
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

pjo ca esht kjo

Ju pelqen Sali berisha :p
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Keni lexuar ndonje nga veprat e Nerudes?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

a pelqeni tallavane?
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Cfare i bie te jete? lol

Te pelqejn embelsirat?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po shume chesse cake (i bie te jete tallava gja si hahet:pLOL)

Nuk do dilni per kete fundjave??
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po iku fundjava e djele sot :p

Ti e bere xhiron per sonte apo akoma ske filluar?
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Akoma..

Dilni c'do fundjave?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top