• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo:p..

Zgjohesh heret?
 
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po


Te pelqen ngjyra e kuqerremte?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

ne pune je tani ??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Ne pune je tani ??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Ne pune je tani ??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo


ne pune je tani ???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Po nga ti ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo


ne pune je tani ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po


Ne pune je tani ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo


Ne pune besoj se je tani ???
 

sensuu

sweet
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

ahahhahahah jo mo jo se na cave koken me kete pyetje

e ke neser pushim>>
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po (se skam pune)

Ti ne pune je (neser) ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

Ne pune je ???
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po :D

Pse e kan ban kete siper ? mos vall ka ofenduar :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Pjo :p

Ta kam merzit puna?
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

JO .

Ty >?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo


je i lumtur me jeten se ben?
 
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po, i lumtur ndoshta eshte fjale e madhe por jam me se i kenaqur me kete qe kam dhe adhuroj gjithcka qe me rrethon...

Jeni i/e pergjegjshme?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top