• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo,per emblesire eshte gjithnome kohe duhur
ndogje te bukur per te then?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po ,per ate qe sm ka mik,sm drg dot
sje per pune nsr>
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo,naten
fjete mire ?(turni 3 le rradhen turnit 1 )
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Po ti?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

ma ke vjedh stiline te pyeturi ne kete teme
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo..

E keni pire kafen e mgjesit,.?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

po ti........
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Do shkosh ne plazh sot?
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po....
ke hyre ne fb??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo..(skam fare)...

Je ne shkolle?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo jam pushim

po ti
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

edhe un...
A shkon ne shkolle????
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo..pushim...

Lexon shume?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

ne internet po :p

po ti lexon libra
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po..(kur skam cbej..)
A te pelqen te dalesh??????
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Me ke inat?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

po ty..........
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Te pelqen te shkosh ne pub?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

po ti............
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top