• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Flet shume?
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

zakonisht jo... (vec po ishte ndonje arsye akoma me e fort se ajo qe me beri te ndryshoj mendje heren e par !)

ti i pelqen njerezit qe ndryshojne mendje?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

JO ( por them po kur ka nje ARSYE sh te forte )
akoma i plq hena maces qe e sheh ende?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po,disa vyrtyte te mira por qe me bejne keq :(
Vrapon ende?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

ops se dija
jo sdo fle
kishe ndonje gje te mire?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top