• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo desha te isha me ju sonte
Je dakort?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po eshte habi por shume shume pak here ndodh te merzitem.
Merzitesh shpejt ti?
 

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Jo , ama jam tip i ndjeshem por qe nuk e shfaq shum , ne brendesi edhe pale sa te jem merzit me njerezit perball gjithmon qesh ...
I pranoni gabimet?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top