• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergatitje per Krishtelindje....

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Si cdo kohe para festash flitet shume per to, pergatitjet... dhuratat..zakonet..gatimi... veshjet.. vizitat ne kisha te ndryshme ku edhe behen betlehem jetesor ( tip teater me aktrime ) ....data kur duhet te behet... etj etj

sot me beri pershtypje nje kliente me tha qe ne shtepin e saj duhet te servireshin 12 pjata ne kujtim te 12 dishepujve ... (une kete se dija .. ju e beni?)
cfar sduhet te mungoje ne tavolinen e drekes se krishtelindjeve dhe pse?
cila eshte dhurata me e bukur qe keni paketuar per kete feste?
 
Last edited:

dangerous

Anëtar
Titulli: Pergatitje per Krishtelindje....

... nuk e bêjmê qê tê shtrojmê 12 pjata per tê 12 dishepujve por e dija ,.

Nê tavolin nuk duhet té mungojê vera e kuqe , ti jana 80 e di perse .

Tavolina plote

Atmosfer feste si asnjéherê per ne Katolik festa mê e bukur lindi biri i Zotit JusuKrishti.

Ah çf .dhuroj e dhuroj me qef dhe ketë dité kisha jonê mbledh lek per té varferit ne njé vend mysliman po po dhe uné jap diçka.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pergatitje per Krishtelindje....

... nuk e bêjmê qê tê shtrojmê 12 pjata per tê 12 dishepujve por e dija ,.

Nê tavolin nuk duhet té mungojê vera e kuqe , ti jana 80 e di perse .

Tavolina plote

Atmosfer feste si asnjéherê per ne Katolik festa mê e bukur lindi biri i Zotit JusuKrishti.

Ah çf .dhuroj e dhuroj me qef dhe ketë dité kisha jonê mbledh lek per té varferit ne njé vend mysliman po po dhe uné jap diçka.

a sa i kam qef njerzte human..te lumt veq vazhdo te jesh i /e till sepse te jen shumica keshtu ne bote do mbretronte me shum buzqeshja se sa loti :)
 
Top