• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Përballje kulturash në “Rio 2016”

Fly

Larguar
Titulli: Përballje kulturash në “Rio 2016”

Tani problemi i ketyre myslymane qe bejne cdo here si viktima qendron ketu :
Se nese ti iken ne Arabi duhet te vendosesh shami se ndryshe ta heqin koken
Amaaa nese vjen ne Eu Usa etj prap shamine smund ta heqesh,

Dmth don te drejta, e te drejtat srespekton

Aman flas une per te drejta per grate myslymane oj qyqja lol sjam mire jo lol
flit cte duash, ferrin e sigurove :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Përballje kulturash në “Rio 2016”

Edhe ferri eshte shkalle-shkalle . P.sh., Nicktjeter ne cilen pjese do ta futje kwte volejbolliaten egjiptiane ? Se per gjermanen mos te flasim fare lol
Mekati me moralin o Cen dituria jane dy gjera komplet te kunderta.
Moralin, turpin tabute i kemi shpikur ne.

Mekat seshte trupi i njeriut, seshte zhveshja.

Do ndonje pergjigje me shume se me siguri kete se kupton por gjuhen e MUUUUUU-se se flas dot une.
 

Fly

Larguar
Titulli: Përballje kulturash në “Rio 2016”

un per ty sakrifikova pushtetin ti thua ti trembem ferrit?
 
Top