• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Për ty Atdhe

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Për ty Atdhe

,,,,,,,,,,,,,,

[video=youtube;iD-BNk2vnSo]http://www.youtube.com/watch?v=iD-BNk2vnSo[/video]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Për ty Atdhe---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Për ty Atdhe

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Teper e bukur..[video=youtube;6K2Q-IjbHBM]http://www.youtube.com/watch?v=6K2Q-IjbHBM&feature=related[/video]

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:39 ----------

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kenge patriotike

Mare shkas nga postimi i nje kenge nga HOSTEL tek ditelindja e tij, mendova pse mos te postojme kenget me te bukura qe i kushtohen vendin dhe popullit tone.Sa here i degjojme ne menyre indirekte na bejne te ndjehemi me krenar e pergjegjes..:)

po e filloj une:)

Rrjedh ne kenge e ligjerime, nga Vace Zela


p.s. nqs ekziston si teme mund te hiqet..:)
 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kenge patriotike

[video=youtube;N0GLcQ_ba-o]http://www.youtube.com/watch?v=N0GLcQ_ba-o&feature=related[/video]
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Kenge patriotike

Ca patriotike eshte kjo?? :p :p
Sdoja ta prishja te tema e ditelindjes po ketu ama ta them pa problem :p
Kjo kenge eshte hipokrizi e gjalle sepse thote sduam padrone edhe tirane, kur diktatoret me te eger dolen nga komunizmi. Per mua eshte nje hic :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kenge patriotike

Shok i nderuar Flowmaster!
Kishe ndonje gje per te postuar per temen ti apo c'hall ke?:p ... :gallate:

 
Last edited by a moderator:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kenge patriotike

Per Soul-in rrini gjith naten, per moderatoret s'di gje.. jam e re, s'mar vesh shume nga keto gjera.. por shoqerojini pak replikat me nje vidio te pakten.. lol

[video=youtube;HWOyM_9-_w0]http://www.youtube.com/watch?v=HWOyM_9-_w0[/video]
 
Last edited by a moderator:

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Për ty Atdhe

Kjo tregon edhe gjite historine :)

[video=youtube;e-Om6EuTJiE]http://www.youtube.com/watch?v=e-Om6EuTJiE[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Për ty Atdhe

<3 <3

[video=youtube;2jSZgw-Q8lQ]http://www.youtube.com/watch?v=2jSZgw-Q8lQ&feature=relmfu[/video]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Për ty Atdhe

West Side Family feat Aurela Gace -Jehona e Shqiptarit

Presioni ft.Unikkatil-Nentori i trete

Ilir Shaqiri - Ushtar Kavaja
[video=youtube;ovbKTk-pZPM]http://www.youtube.com/watch?v=ovbKTk-pZPM[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Për ty Atdhe[video=youtube;_Fpht0xK-v4]http://www.youtube.com/watch?v=_Fpht0xK-v4[/video]
 
Top