• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Për ty Atdhe

Зngjεll

___________
Mentor Xhemali - Për ty Atdhe

[video=youtube;ycKKp3y9Ejg]http://www.youtube.com/watch?v=ycKKp3y9Ejg]YouTube - Mentor Xhemali - Pأ«r ty Atdhe[/video]

Vaçe Zela- Per ty atdhe
[video=youtube;fO-ifgQrSmg]http://www.youtube.com/watch?v=fO-ifgQrSmg]YouTube - Vaأ§e Zela- Per ty atdhe 70[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Vaçe Zela - Moj e bukura Shqipëri

[video=youtube;eFUqslOUWC0]http://www.youtube.com/watch?v=eFUqslOUWC0]YouTube - Vaأ§e Zela - Moj e bukura Shqipأ«ri[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Gezim Nika - Shqiperi o Nana Ime
[video=youtube;8O9sd-7_MO4]http://www.youtube.com/watch?v=8O9sd-7_MO4]YouTube - Gezim Nika - Shqiperi o Nana Ime[/video]
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Për ty Atdhe

[video=youtube;hB9R8ZflHf4]http://www.youtube.com/watch?v=hB9R8ZflHf4]YouTube - O SA MIR ME QEN SHQIPTAR E SHQIPERIS TE MADHE[/video]
O sa mire me qen SHQIPTAR
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Për ty Atdhe

[video=youtube;utHMnoXUgCI]http://www.youtube.com/watch?v=utHMnoXUgCI]YouTube - Artistat e Jugut - Kendojm per Shqiperine...(Grupi Shqipja Master)[/video]
Kendojm per Shqiperine...
 
Last edited by a moderator:

ademgashi_dk

Anëtar i ri
Titulli: Për ty Atdhe

e dashur "3ngjell", po pate mundësi na e sill këngën:
"Dua më shumë Shqipërinë"

Rrespekt!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Për ty Atdhe

[video=youtube;eJUD9wJGn9A]http://www.youtube.com/watch?v=eJUD9wJGn9A]YouTube - Hysni Klinaku- Dua me shume Shqiperine & Xhamadani vija-vija. EGTV[/video]

shpresoj te jete kjo ajo qe doje nese seshte kjo ns sill kush e kendon
 
Last edited by a moderator:

ademgashi_dk

Anëtar i ri
Titulli: Për ty Atdhe

të faleminderit "Angel..." për përkushtimin. Hysniu është njëri nga këngëtarët e mi të preferuar. Nëse nuk gaboj këtë këngë e këndon Mentor Xhemali. Te këngët kam një mani, më pëlqejnë regjistrimet e para të tyre.
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: Për ty Atdhe

Kjo kenge qenka nam fareeee!!!!

"...kur kendon per Shqiperine, fjalet nga shpirti te vijne"

".... Kosova me Camerine Shqiperise ne krahe i rrine, Qe te Dyja motra jane, Shqiperine nene e kane. "
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Për ty Atdhe

Kjo kenge qenka nam fareeee!!!!

"...kur kendon per Shqiperine, fjalet nga shpirti te vijne"

".... Kosova me Camerine Shqiperise ne krahe i rrine, Qe te Dyja motra jane, Shqiperine nene e kane. "
me behet qefi qe te pelqen e futa dhe un dicka interesante ne fv me ne fund :) :kiss
 

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Produkt 28 - Shqipe
[video=youtube;BRdTjNB3ZvY]http://www.youtube.com/watch?v=BRdTjNB3ZvY]YouTube - Produkt 28 - Shqipe[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Myfarete Laze - Atdhe të Përshëndes
[video=youtube;DV-JbBLe4xk]http://www.youtube.com/watch?v=DV-JbBLe4xk]YouTube - Mefarete Laze - Atdhe tأ« Pأ«rshأ«ndes[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

'Shqiperi o vendi im"-Avni Mula
[video=youtube;OJ5b3FlesFE]http://www.youtube.com/watch?v=OJ5b3FlesFE]YouTube - 'Shqiperi o vendi im"-Avni Mula[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Agim Tejeci - O Vendi Im

[video=youtube;UKQNFY0vx0A]http://www.youtube.com/watch?v=UKQNFY0vx0A]YouTube - Agim Tejeci - O Vendi Im[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Për ty Atdhe

Vendi Im..........
 
Last edited by a moderator:

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Për ty Atdhe

të faleminderit "Angel..." për përkushtimin. Hysniu është njëri nga këngëtarët e mi të preferuar. Nëse nuk gaboj këtë këngë e këndon Mentor Xhemali. Te këngët kam një mani, më pëlqejnë regjistrimet e para të tyre.
Une versjonin origjinal te kesaj kenge e di qe e kendojne grupi LIRA
Grupi Lira- Dua me shume Shqiperine
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Për ty Atdhe

Shkaterruese kenga siper Eri ........me ben ti kap te gjitha ti shqyej :kallash::sharre::sharre::predru::brrr
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Për ty Atdhe

Shkaterruese kenga siper Eri ........me ben ti kap te gjitha ti shqyej :kallash::sharre::sharre::predru::brrr

Cke mer daj se jan kenge per atdheun per krahinat un i kam qef mer ja te persh me ket qe i kendon kosoves po atdhe eshte .
[video=youtube;789r5XRKN-M]http://www.youtube.com/watch?v=789r5XRKN-M[/video]
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pe: Për ty Atdhe

 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Për ty Atdhe

,,,,,,,,,,,,,,

[video=youtube;iD-BNk2vnSo]http://www.youtube.com/watch?v=iD-BNk2vnSo[/video]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Për ty Atdhe---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Për ty Atdhe

Postime te bukura!
Faleminderit.
 

WxP

Grupi
:D Nice Nice
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Për ty Atdhe

:D Nice Nice
hahahah ngele duke bo prova sa ktej anej mer :p punoka bukur opsioni ;)

Ps per temen jan disa nga kenget qe sdo kene kurre vdekje .Do te kujtohen e do te kendohen me shekuj me rradhe .
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Për ty Atdhe

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Teper e bukur..[video=youtube;6K2Q-IjbHBM]http://www.youtube.com/watch?v=6K2Q-IjbHBM&feature=related[/video]

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:39 ----------

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kenge patriotike

Mare shkas nga postimi i nje kenge nga HOSTEL tek ditelindja e tij, mendova pse mos te postojme kenget me te bukura qe i kushtohen vendin dhe popullit tone.Sa here i degjojme ne menyre indirekte na bejne te ndjehemi me krenar e pergjegjes..:)

po e filloj une:)

Rrjedh ne kenge e ligjerime, nga Vace Zela


p.s. nqs ekziston si teme mund te hiqet..:)
 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kenge patriotike

 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kenge patriotike

[video=youtube;N0GLcQ_ba-o]http://www.youtube.com/watch?v=N0GLcQ_ba-o&feature=related[/video]
 
Top