• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per te gjithe ju!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kam vene re se ketu ka shume nga ju qe dine te shkruajne, po mendoja ...po sikur te bejme nje konkurs letersie?

Njehere ne muaj do dergohen tek nje person i vetem (varet kush do e drejtoj kete konkurs) krijimet tuaja , dhe do postohen ne anonimat te plote .
Te gjithe antaret do votojne dhe ne fund te muajit do nxirret fituesi dhe emrat e krijuesve.
Gjithashtu temat do jene te percaktuara , por do kete edhe tema te lira duke qene se jemi amatore e jo krijues te mirefillte


Pres sugjerimet tuaja :)
 
I

Iva1

Kam vene re se ketu ka shume nga ju qe dine te shkruajne, po mendoja ...po sikur te bejme nje konkurs letersie?

Njehere ne muaj do dergohen tek nje person i vetem (varet kush do e drejtoj kete konkurs) krijimet tuaja , dhe do postohen ne anonimat te plote .
Te gjithe antaret do votojne dhe ne fund te muajit do nxirret fituesi dhe emrat e krijuesve.
Gjithashtu temat do jene te percaktuara , por do kete edhe tema te lira duke qene se jemi amatore e jo krijues te mirefillte


Pres sugjerimet tuaja :)
Interesante!Jam e mendimit qe temat te jene te percaktuara ku te shihen dhe pikepamjet e ndryshme mbi te njejten gje,pershkrimi dhe trajtimi mbi nje teme te caktuar.Gjithsesi do jete interesante edhe nese jane tema te lira!
 

Frank

Ashtu, kështu...
Interesante!Jam e mendimit qe temat te jene te percaktuara ku te shihen dhe pikepamjet e ndryshme mbi te njejten gje,pershkrimi dhe trajtimi mbi nje teme te caktuar.Gjithsesi do jete interesante edhe nese jane tema te lira!
Nje teme do jete or taj, pse hallakatesh?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
@Iva temat do jene te ndryshme per cdo muaj, tema e lire eshte e lire ( free as a bird)

Ti je te avatari mi? Se e une kolege me kolegun jam lol
 
I

Iva1

@Iva temat do jene te ndryshme per cdo muaj, tema e lire eshte e lire ( free as a bird)

Ti je te avatari mi? Se e une kolege me kolegun jam lol
Po une cthashe e ky kolegu jot cme pyeti se se mora vesh.Opo ju sjeni mire!Eshte teme serioze ketu jo pyetje -pergjigje.Po meqe u bete bashke ti e @Ri ne te njejten pyetje po u them : Po ?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Po e kam thene kete, pra pasi te vendoset se kush do e drejtoj kete rubrike ,te gjithe krijuesit do ia dergojne atij personi krijimet.
Ai do hapi temen, sondazhin, dhe ne fund do shpalli fituesin, si dhe do bej te njohur te gjithe krijuesit.

Kush mendoni se do ishte personi me adeguat per ta drejtuar kete konkurs?

Sugjerime mbi temat (emertimet), etj etj

Keto po prisja :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Atehere te behemi cik serioz se e kam qejf kete temen une :)

Muajt qe kane mbetur jane :

Qershor
Korrik
Gusht
Shtator
Tetor
Nentor
Dhjetor

Temat qe po mendoja per secilin muaj


Qershor - Pranvere ne shpirt
Korrik - Nje shetitje e paharruar
Gusht - Ne dallget e jetes
Shtator - Kujtim i embel
Tetor - Perqafim vjeshtor
Nentor - Nje gjethe po te nis
Dhjetor - Prag festash
PS: Pres sugjerime plot e perplot, duke nisur nga temat e cdo gje qe ju vjen ne mendje :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Po dale moj xhan....te biem dakort per temat njehere.
Dhe nuk eshte kusht vetem poezi, edhe proze, edhe tregime e ctju doje qejfi. :)
 
Top