Per ke do votoni?!

Monique

With or Without u
Tipa si ti edhe brekt e edit qe e gjith shqiperia i talli ti i dashuron marrezisht e pse,sepse syt e tu vetem PS shofin.

Ndaj zbehemi ne :) Shife ate videon me siper e kupto pse smeritonte te fitonte edi

Po tani te flasesh ti ne kete gjuhe qe nuk di te shohesh me tutje se breket e bashes....nje pale pantallona e nje kemishe qe nga koha cadres...sa edhe meme u bene qe ti ndronte!

Akoma se kupton se inatin duhet ta kesh me liderin deshtak qe keni ne krye.
Inatin kije me ate pjese te popullit qe ste doli ne votime.

Mya ske pune fare sepse ashtu sic ti ke bindjet e tua une kam te miat.
Se humb ti nuk eshte faji im...por i joti qe ishe produkt i deshtuar. ( ne kete rast basha)
Tani po qe se do flasim une e ti dhe behemi a sbehemi....shoku jemi ne demokraci e jo komunizem
Ti zgjedh une zgjedh...ti respekton une respektoj....
Ne komunizem mendonin te tere me nje mendje!
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Master videon me siper shihe ti pasi une pashe tere emisionin
Dhe nese shkullaku do ishte vertet nje gazetar i mirefillte....pa text message from edi paloqja with love ....po do thoja ke te drejte.
Nese ti sheh bardhe e zi dhe funksionon copy paste po ke te drejte....por mos harro se nxjerrja nga kontesti i nje pjese gjithnje nxjerr me keq tjetrin se personazhin brenda
 

MasteR

I'm offline
Ore ju a keni sy ne balle a keni 2 gram tru me mendu ca ka bere ne kto 4 vjet ???
Seriozisht kaq miop jeni apo keshtu ju pelqen se keshtu do nenea parti ?
 

Monique

With or Without u
Ore ju a keni sy ne balle a keni 2 gram tru me mendu ca ka bere ne kto 4 vjet ???
Seriozisht kaq miop jeni apo keshtu ju pelqen se keshtu do nenea parti ?

Ore cpune ke ti me syte e mi....

Une kshu jam e majte

Ti ore ti qe me kerkon mua voten...ku i ke demokratet e shkodres more?? Si more nuk votuan ata lulushin?
Une them ujku ti prape gjurmet....
Ore edi ato vota ka marre qe mori ne 2013....po luli ku i coi votat e 2013???
Lexo cthote bushati....kete qe i beri luli pd as zani caushi e as 97 nuk ia beri....
Kte shiko ti pa lere voten time e si e gjykoj une.

Edi app ps e beri Tiranen kryeqytet ne optiken time
Me hoqi ate linesin ne mes te qendres qe ishte vepra e vetme e lulit ne 4 vite kryetar bashkie....dhe ma beri shesh.
Te tjerat (ndryshimet) une i prek per dite dhe i shkel per dite....
 

MasteR

I'm offline
Te duket me mire ai sheshi saharian me ate parkimin jo funksjonal dhe kaotik ? Ore seriozisht ju sjeni mire ju duk keq gjelberimi i sheshit te lulit me 5 milion dollar dhe ju duket mire ky betonizimi dhe kaosi qe shkakton ai parkingu me 1 hyrje e dalje pa pik projekti qe kushtoi 19 milion dollar.

Ju komunistet jeni mesuar te drejtoheni nga verioret se ato u rrijne ne shpine sic ju rrinte saliu por mos u merzit se shpejti do e morim ne perseri edhe do e shohim nga do shkoni ;)
 

Monique

With or Without u
Te duket me mire ai sheshi saharian me ate parkimin jo funksjonal dhe kaotik ? Ore seriozisht ju sjeni mire ju duk keq gjelberimi i sheshit te lulit me 5 milion dollar dhe ju duket mire ky betonizimi dhe kaosi qe shkakton ai parkingu me 1 hyrje e dalje pa pik projekti qe kushtoi 19 milion dollar.

Ju komunistet jeni mesuar te drejtoheni nga verioret se ato u rrijne ne shpine sic ju rrinte saliu por mos u merzit se shpejti do e morim ne perseri edhe do e shohim nga do shkoni ;)

Master ta thashe e njehere llogarine per humbjen e Bashes shko kerkoja demokrateve qe nuk e votuan...
Kur e late ju ne balte pse ta votonim ne...lind pyetja?
Kur sju jep ju besim...pse ne?

Pastaj hajde e me bej demagogji si e duam e cfare jemi.
Meso edhe dicka komunizmi ka 27 vite qe nuk ekziston...eshte thjesht ne mendjet tuaja qe nuk pranojne dot te verteten .
Kalofsh bukur dhe pjekuri do tregoje po te shkruaje se ku gaboi luli...jo te vish te me tregosh mua pse votoj ps...

Injoranca nuk eshte argument ......qarte Master
 
Redaktimi i fundit:
Top