• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per cfare do te sherbej ky nenforum!

WxP

Tech
Pershendetje,

Per sa i perket keti nenforumi, do te doja tju informoja se cfare procedure do te na duhet te ndjekim per te zbatuar disa nga rregullat qe kemi tek stafi sop.
Fillimisht ky nenforum do te sherbej per shtimin e aop por do te votohet ne menyre te fshete dhe pa komente. Po ashtu edhe shtimin e sop-ave qe jane ne kandidature per ty zgjedhur. Ky nenforum do te funksionoje edhe per heqet e aop vetem atehere kur ky aop eshte heq ne menyre te dyshimte. NenForumi do te sherbej edhe per vendosjen e rregullave te reja apo pytjeve te tuja te cilet mund te kthehehn edhe ne rregulla per te gjithe.

Mendoj se do jete menyra me demokratike dhe e drejte qe do te mund te ndjekim.
 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: Per cfare do te sherbej ky nenforum!

Do doja te shtoja:
Pershendetje Sop-ista.Si sop-ja me e vjeter doja te beja dhe nje koment, persa i perket access SOP.
Atehere mbas kaq kohesh tek dhoma sop kandidat per sop do hidhen ne vote per te kaluar sop.Dhe mendimi im eshte qe: vota e sakte eshte te jepet ne baze te sjelljes,aktivizimit dhe akoma me e rendesishme menyra e komunikimit me aop dhe user-at pasi access sop nuk eshte fare i lehte per tu mbajtur.Do durim dhe mirekuptim.Nese cdo kush nga ne qe jep voten Pro apo Jo mendoj se duhet ta mendoje pak nese ai user do mundet ta mbaje dhe ti dale balle atij acc.
 

SmS

Antar Aktiv
Pe: Per cfare do te sherbej ky nenforum!

Pershendetje.
Do te doja te shtoja dhe dicka ne lidhje me kete Ceshtje.Kam vene re qe kohet e fundit nuk eshte zbatuar rregullorja ashtu sic eshte e shkruar ne rregullore.Ps kam verejtur qe cdo aop qe eshte shtuar kohet e fundit eshte shtuar automatikisht ne kanalet shqiperia ndihme stafi me acc level 5 nderkohe qe ne rregullore thuhet qe ne fillim shtohen level 5 tek stafi dhe ndihme dhe me pas Sop shohin sjelljen e Pretendentit per aop ne fjale sa aktiv eshte etje etje etje me pas merret vendimi nqs sop jane te bindur se Pretendenti ne fjale e meriton acc eshte aktiv etje etje kalon level 5 dhe tek shqiperia.kohet e fundit kjo gje seshte Zbatuar Aspak I bej thirrje bashk kolegeve qe ta respektojme dhe kete skaje te rregullores,duke u nisur qe nga Vetja.Ju Flm.
 
Top