• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per ca ju ka shkuar mendja???

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje masazh relaksues!
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per keto:

Cokollata me e mire qe e kam ngrene...

Ps.: Ska kendej ndonje qe jeton ne Zvicer te na dergoje ndonje cope? :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per byrek me kungull.........do shkoj te mami mbasdite te ha atje, ajo e ben un sdi :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

bella, eja tek une, dje i mlodha kungujt neper are!


Per nja nje muaj pushim....
 

Kila

VIP
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Me ka shkuar mendja te dobesohem ........ :( po me neveritet vetja kam shtuar 5 kg :(
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

x nje kineze ahahah
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Te udhtoj kemb per 1 jav rresht
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

per te ardhmen time
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

nje nate me shoqet e mija,se jam permallu shume...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje cokollate te ngrohte...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje udhtim tebukur qe shpresoj ta realizoj :D
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per ndeshjen e se dieles na duhen tre piket
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???Ti bej shoqeri ksaj shoqes siper lol
 
Redaktimi i fundit:

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Me kap ate bjondinen time dhe te hiqemi si burr e gru hahahahhaha
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

T'ishim ne jale tani....!
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje dor poker ne fb .. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Bukë të rrahur me vezë...
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

per fli......................
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Te jem edhe nje here e vogel, me duket se mbaj shum gjera mbi supe... shum !
 
Redaktimi i fundit:

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

3-4 dite ne Shqipni!
Valixhet gati!
 
Redaktimi i fundit:

princesha

Warrior Princess
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

nje akullore....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top