• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per ca ju ka shkuar mendja???

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per te qeshur sic qesha ka 2 nete, aq sa me dhimbnin nofullat :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per qershi...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per pushime, i really need them!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per burekun qe me bente gjyshja gjithmone.. Qe vdeksha une per duart e saj te arta ..
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje sufllaqe ....mmm ...sapo te kem mundesin do ha 10 :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per te pir birra deri von me nje person me te vertet ka qen nja nga kohet me te bukura per mua qendrimi me ate preson :D :D :D :D
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

te gatuaj nje cop mish,,,te mar nje shishe ver dhe te pi sonte per qef te shpirtit dhe per inat te Xemles.
 

Jerenim

Antarë
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nji kafe te mire e te lezetshme.
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

s'para e pelqej... por qekur jam cuar ne mengjes .. sikur e dua nje ...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Sot qe ne mengjes me ka shkuar mendja per mish te pjekur LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per te notuar...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Hashure... Lol
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Akullore.. :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

1 shishe vere proseco doc nga cantina e mionetos . dhe 1 polenta mme 1 pjate kermidha .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nga ato hurmat e qullta, qe futen ne kallkan dhe haen te ngrira.
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Te shkoj ne kinema sonte
 

MasteR

I'm offline
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

qershia.....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Fiq te thate...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Me ka shkuar mendja per i cik hidromasazh se u be jave qe m'dhemb trupi....ka nevoje per i cik trajtim.
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per te ngrene darken.. ngela duke ngrene keto karrotat LOL LOL
 

LoSsT

VIP
Pe: Per ca ju ka shkuar mendja???

Qumesht Dallendyshje, lol
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

per te dal nje her pikrisht andej nga shkon e imja!:studim
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Po he vall kush me thot per ca te shkon mendja ne kte ore te nates ? :D (Per Sex sigurishit sdo mend kjo LOL LOL )
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Rendex... shenje kjo qe duhet te largohesh nga forumi... Hajt naten :p

Mua me ka shkuar mendja per qumesht (nga ai i fshatit qe kur e zjeje krijonte nje ajke te trash). Ky qumshti qe pi une duhet te jete 75% uje perderisa thote fat free... :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top