• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pekin 2008, Kombëtarja shqiptare e 105-ta në parakalim

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Në olimpiadën Pekin 2008, kombëtarja kuqezi nuk do parakalojë në fillim, ashtu siç jemi mësuar ta shikojmë në olimpiadat paraardhëse, por e 105-ta.
Kjo zhvendosje në renditje nuk është në bazë të rezultateve apo numrit të delegacionit, por në bazë të alfabetit kinez, i cili do ta rendisë më poshtë vendin tonë. Vendi organizator, Kina, do të parakalojë i fundit, ndërsa Greqia, do të vazhdojë traditën për të parakaluar e para edhe në këtë olimpiadë. Te hënën Pekini i ka dhënë mirëseardhjen zyrtare përfaqësueses kuqezi. I pranishëm në këtë ceremoni, përveç shefit të delegacionit të përfaqësueses olimpike, ka qenë edhe ambasadori shqiptar në Kinë.


Kospress
 
Last edited by a moderator:
Private conversations
Help Users
    Top