• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

PD: Pjesëmarrja në votime 15%, PS nis mbushjen e kutive

WxP

Antarë i Respektuar
Partia Demokratike ka dalë në një deklaratë për media, një orë pas mbylljes së procesit zgjedhor në të gjithë vendin. Sekretari për Zgjedhjet në PD, Ivi Kaso, deklaroi se pjesëmarrja totale në rang vendi është 15%, duke shtuar se mazhoranca ka nisur mbushjen e kutive të votimit. “Pjesëmarrja totale në rang vendi është 15%. Po […]

The post PD: Pjesëmarrja në votime 15%, PS nis mbushjen e kutive appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top