Pavioni 5!!!

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po mencuria nuk matet me volumin e luges o Marla... ndryshe do e quanim lugen garuzhde?
Jo ne fakt thashe gje tjeter. Qe lumturia matet me mbaresat nervore qe fillojne nga gjuha kalojne ke stomaku dhe perfundon e ke byfa dmth haahahaha
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Pune e madhe se sme puth ti... rradha ktu e kakavije me me puc mua lool lool

Ooo sa po e shijoj ket kohe o Punk se ke idene lool
Me behet qejfi per ty?
Prandaj te kam xhan, se di t ja ofrosh vetes kenaqesite.
Po mos u fut ne forum, kur je totalisht e kenaqur?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Jo ne fakt thashe gje tjeter. Qe lumturia matet me mbaresat nervore qe fillojne nga gjuha kalojne ke stomaku dhe perfundon e ke byfa dmth haahahaha
S po di c te te puth me perpara tani.. gjuhen , stomakun apo bycen??
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Doja ta ndaja kenaqesine me ju, qe te kenaqeni dhe ju qe po kenaqem une lool lool
Rendesi ka te ndjehesh ti mire, po ne kenaqemi edhe duke lexuar kenaqesite e te tjereve?
Je shume e mire ... nuk i ndryshoj pershtypjet?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Rri aman se kush e duron pastaj nqs kupton se ca na thone ne zerat e brendshme :p
Atë pillin jeshil ma sill të vogël se mos është si bluja që më ngeli në fyt ☻??
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Kush te pyeti ty??
Kush të pyeti ty në më pyete apo nuk më pyete për replikën që të bëra në bazë të kureshtjes tënde prej maçoku ?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
E thone pastaj qe ne e kemi fajin qe vuajne meshkujt ama vuajtjet tona si sheh askush :(
Golden Girls Rose GIF by HULU
shiko pak unë dhe ti tek qy pavioni pasi ti kemi nxjerr këta buallenjt të çajn jetën plot sunuksese ☻????
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Po sa mire na rine floket!
E mos tallet me njeri me qafen time si pelikan :p
Të hëngshin flokët kush të shan qafën lovi
Ja ta ndezim pavionin me Qirijaken ☻?
 
Top