Pavioni 5!!!

Bebw

Antarë i Respektuar
???
tom folding arms GIF
 

Bebw

Antarë i Respektuar
fly flying GIF by MadaGarbea
doja te merja nje cader me fluturu si M. POPPINS por me doli kjo kucedra fluturuese :p di gje cfare po ndodh?
Si pjell e Pukut duket moj ☻ nga e ka fut bishtin që ju thaft ☻☻??

Hidhi çik ilaz mizash shoqe dhe hajde se u ftoh supa ☻
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Moj se ma the edhe dje kete... hiqe fiksimin , me puth sa te duash ... mos me pyet?
Uu se harrova me te thene

Dje me kishin vjedh paswardin sisha une. Kshu qe ma beni hallall qe ju paskam puth pa dashje por tek e fundit i ka hambari virtual keto sja vlen me u merzit dmth lool
 
Redaktimi i fundit:

Punk1

Antarë i Respektuar
Uu se harrova me te thene

Dje me kishin vjedh paswardin sisha une. Kshu qe alma beni hallall qe ju paskam puth pa dashje por tek e fundit i ka hambari virtual keto sja vlen me u merzit dmth lool
Jo jo , se s me puthi mua ajo qe te vodhi paswordin... i mori te gjithe me rradhe, une bera log off?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ca pive he dreq??
Mos ma kerko hapur ... mos me prish pune?

Haha bej shaka se sme plas shume me be moralisten ktu ne forum dmth

Shume busy ket kohe shyqyr zotit dmth faleminderit

Puc e njehere pra ta kesh lool
 
Top