• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Desa

Temet Nosce
Nisja pra kualifikimit :lol: se nuk i numëroj dot.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Desa

Temet Nosce
Mund të kem dhomë për vete?
Ndryshe vetëm @Vajza mund t´më shoqërojë :lol:
 

Desa

Temet Nosce
Shhhhh mos bën zë se na vijnë psikozat tjerë :lol:
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Me i llaf sqekam vetem un psyjko ktu paskam dhe shoke e shoqe .
Ja mire se Ju gjeta 😝😝😝😝
 

WxP

Tech
Mos hec vlla se nuk o per ty, po nuk pate kalu 2 muj karantine hahahah
 
  • Haha
Reactions: N0
Top