• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Po shton dozen e perkeqesimit ti. lol
I coni te ullishta e Elbasonit stafin.

Nuk jemi ne kaliber aq ekstrem ne paacientet e pavionit. :D
Ketu fillon problemi, tek mospajtimi me realitetin.. perfundimisht staf duhet se iluzioni dhe delirimi jane shenja pa kthim prapa..:p lol
 

Passion

Banned
Do mbledhim do grosh ne te pavionit(do u gjejme derma),se s'duam ti leme te na ikin per thonjsh. :emoji_yum:

I joti po i joti mbetet. :p

Mishin ta ha,por kocken taruan. :p
 

Passion

Banned
Doktori tentoi dy here te hidhej nga dritarja. :(

Fal pacienteve shpetoi.

Sipas specialisteve kjo erdhi si pasoje e nje bisede retorike me nje pacient.

Un ijshem ne nje cep te tryezes se rrumbullakte,prisja pyetjet.
S'kisha dore. :emoji_metal: :oops:
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Kush i co me honger ktyne tbi i trajse me ushqime se gjynof skan faj trruni eshte kokerr gruni te bje ntoke ta han pullumi :p
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Po ato trajset qe do mush me euro lira dollar lek do i mush apo i don kesh shteti se sa ka hy drejtori pavionit ka ca halle e la interi :p
 
Top