• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pas KCK, paralajmëron njësinë e re speciale Antikorrupsion e Antievazion

Marla

Urbi et Orbi
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” ka lajmëruar se ka zhvilluar një takim me Mark Grren, administratorin e Agjencisë Amerikane për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID).

Rama shprehet se takimi është fokusuar në Rindërtimin e Konferencën e Donatorëve të 17 shkurtit; Njësinë e re Speciale Antikorrupsion dhe Antievazion, që do të pasojë paketën antiKÇK; programin e përbashkët të Akademisë së Transparencës.

Postimi i Edi Ramës:

Me Mark Green, administratori i Agjencisë Amerikane për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID), në një takim me fokus Rindërtimin e Konferencën e Donatorëve të 17 shkurtit; Njësinë e re Speciale Antikorrupsion dhe Antievazion, që do të pasojë paketën antiKÇK; programin e përbashkët të Akademisë së Transparencës

balkanweb
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Edi rama tqr oj kokrra e mallistit
Ja thave zorren popullit.....
I le pa buke. E pa shpi. Po i perze shqiptaret nga shqiperia o legeni i m...
 

Tomka

Anëtar i ri
Per aq sa nderkombetaret e cilsojne si lideri me kari-zmatik i ballkanit, i lind e drejta te shpike KCK-ra dhe ca ti ngrefet Rames, edhe pse per mu eshte thjesht SHOW i rradhes per t'bo i cik populizem.
 

Marla

Urbi et Orbi
Per aq sa nderkombetaret e cilsojne si lideri me kari-zmatik i ballkanit, i lind e drejta te shpike KCK-ra dhe ca ti ngrefet Rames, edhe pse per mu eshte thjesht SHOW i rradhes per t'bo i cik populizem.
pse te huajt spo bejne show bashke me Ramen?
 

Marla

Urbi et Orbi
Une them qe do jua konfiskoje per faktin qe i duhen paret per zgjedhjet e ketij viti.
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Ne se kena mendjen tek rruga e duhur e atij me mbush xhepat dhe per ca vite tjera por tek gjith shqiptart qe zgjohen me bismilah e me ik per AL

Ti konfiskoje se at pun ka ai
 
Last edited:
Top