• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

Levina

L.E.V.I.N.A
[video=youtube;2zgTl6-KWqg]https://www.youtube.com/watch?v=2zgTl6-KWqg[/video]
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

hahahahahaha si leshoka lulet ai..:p
Zoteri burre!!
eh niveli bastard politik dhe etik!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

hahaha....cfare njerezish perfaqesojn nje popull te tere...ke ne edhe me zi eshte, vec qe nuk transmetojn cdo gje, se turp....:cek:
 

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

T'pakten ky parlamenti ukrainas paska burra ,ndersa ky i joni vetem gore ka qe merren me llafe si grate nga mjesi deri ne darke.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

Hiq mos te qeshim me pislleket e tjerve kur ne deri ne fyt jemi ber te pis me keta tanet.
 
Top