• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parfumet

Pinki

Antarë i Respektuar
Screenshot_2019-09-15-22-37-12-409_com.miui.gallery.png
besnike e cavallit :) u bera disa vite qe perdor parfume te kesaj marke :) ky esht i fundit qe km mar dhe perdor prej 7 muajsh
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me stine, me ndjesi, me gjendje emocionale pershtas edhe parfumin.. ndonjeher ve ndonje te embel e ca her tjera te fresket..ndodh te mbaj arome lulje e here te tjera jo..
ne kete moment po perdor nje parfum roses musk me ngjan shume sensuale dhe me ngjan sikur me jep energji
 

Katil

Antarë i Respektuar
Mont Blanc përdor për momentin,kam disa
 

PinkHeart

Antarë i Respektuar
U konvertova me Bulgari Omnia.
Ja bleva motres dhe e perdora per vete.. sguxo robi me ndrru profum sepse te marrin ere sikur me qen ndonje embelsire 😂😂😂
Dhe nuk eshte se te marrin ere normale por te afrohen ne gush 😨 oki ndonje kliente... por sbohet. Eshte e bezdishme
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
C16E7D39-48D1-46FF-A0B2-56FF254A3833.jpeg
Une tani kam mare kete
Nuk jam big fan of Chanel perfumes me duken te rende.
Por ky ishte super tamam sic jam dhe vet :p
 

PinkHeart

Antarë i Respektuar
Se di une te them te drejten 5 min e ndjej aromen e parfumit tek vetja
Te tjeret rrotull e ndjejne me gjate lol
Me too 😅
Ama degjoj mir te tjeret hahahaah
Sidomos kur nuk lahen
 

PinkHeart

Antarë i Respektuar
Nje her kisha gjet nje me er cokollate... nga ato kinezcet qe shyqyr nuk me dogji lekuren ..
O zot o zot
Doja me henger veten.
Spo ju tregoj ne pun se cfare ndodhi ahahaha
Kurr me.
 

PinkHeart

Antarë i Respektuar
Hahahha
Urrej ata qe hedhin parfum per te mbuluar djersen behet nje mix dolce autobus lol
Pse ne ashensor jo?
Mos te flasim per ne ver... autobuz pa ajer te kondicionuar ahahahaha
Prandaj me mir bej 40 min rrug ne kemb ahahaha dhe me taka ska gjo
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nje her kisha gjet nje me er cokollate... nga ato kinezcet qe shyqyr nuk me dogji lekuren ..
O zot o zot
Doja me henger veten.
Spo ju tregoj ne pun se cfare ndodhi ahahaha
Kurr me.

Kam dhe une story me keto gjerat qe pretendoj te hahen lol
4D774979-55A2-43A3-9678-9EA0C9C62039.jpeg

Kam mare keto tek Victoria Secret dhe lere qe Kane arome te mrekullueshme Por Jane dhe te embla lol
I lyej buzet pas 2 min I lepij lol
 
Top