• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parfumet

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:D


 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:D


Po e deshe merre coje ne shpi mos e ler ne vitrin se ta marrin te tjerat lol

Ky me pelqen mua :D

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:DA të dhanë kshu kokrra kafeje për ti marrë erë që mos ti bëje miks aromat mi?
 

xhebrail1

INTERIST
Vendndodhja
Midis Kosove
Titulli: Parfumet

te fundit ma ka blere ish e dashura zakonisht e perdore te vllait David Beckham se atij i pelqen ai lloj e mu po me bjen ma lire hahhahahaha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Parfum i veçante, per njerez te veçante (mua me i llaf :p)...Edhe ky tjetri qe ma prishi mendjen me aromen e tij

 
Titulli: Parfumet
call me kujtove nje parfum qe kam pas para disa vitesh, me sakte me dhane pjesen qe i kishte ngelur se aq sh e pelqeva .... po skam mundur te gjej ketu... po ka qene i kesaj linje
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Parfumet
call me kujtove nje parfum qe kam pas para disa vitesh, me sakte me dhane pjesen qe i kishte ngelur se aq sh e pelqeva .... po skam mundur te gjej ketu... po ka qene i kesaj linje
qose ke accaunt ne eBay aty mund ta gjesh esht i vetmi vend qe mban gjerat e vjetra :)
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Parfumet

Ca tme dhurojne sepse vet nuk blej... rendesi ka tkesh bo dush dhe mos te vish era wc sepse ska parfum qe mposht pisllikun.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Parfumet e femrave must have për vjeshtë/dimër 2013-14
Po afrohet sezoni i ftohte dhe bashke me te vijnë dhe aromat e reja, parfumet e femrave për vjeshte/dimër 2013-14. Aroma te reja qe kane bere për vete femrat ne te gjithë boten.

Me ardhjen e vjeshtes, përveç make-up-it te rinovuar me ngjyra dhe koleksione te reja, vijnë dhe aroma te mrekullueshme te sezonit te ftohte. Shume maison propozojnë te rejat e fundit për sa i përket parfumeve, ndërsa te tjerë ripërpunojnë evergreen duke prezantuar versione te njohur. Mes te rejave te fundit te stinës është Just Precious nga la Perla, një parfum shume femëror dhe joshës, me baze drunore dhe lulesh orientale. Një miks për tu veshur me lingërie prestigjioze te maison. Edhe FENDI zbret ne fushe me parfumin e tij te fundit Acquarossa. Edhe Trussardi vjen ne treg me aromat me parfumin My Name, një parfum i freskët por dhe shume delikat, i përzier me arome lulesh dhe pak vanilje.

Vjen me ne fund, pas një pritje te gjate edhe parfumi i Giorgio Armani, Si. Parfumi qe ka si tenstimonial Cate Blanchett, eshte me baze trëndafili, vanilje etj. Nuk mungojnë dhe Dolce&Gabbana qe për sezonin e ftohte propozojnë Intense, një arome femërore, ndërsa Tom Ford lancon një flakon, Fleur de Chine. Maison Valentino lancon aromën Valentina./ikub.al/
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Parfumet

Zakonisht ne profumeria ketu tek une kur blen dica...te japin ca proveza te vogla me parfume
2 te fundit qe mora
J'adore
The One
jane nje mrekulli..keshtu jam e detyruar te blej parfumin :D
Ama Kenzo me terhoqi jashte mase
 
Top