• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parfumet

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Parfumet

Edhe ky eshte i mire...

 

London

carpe diem
Titulli: Parfumet

14 years never change

 
Titulli: Parfumet
call me kujtove nje parfum qe kam pas para disa vitesh, me sakte me dhane pjesen qe i kishte ngelur se aq sh e pelqeva .... po skam mundur te gjej ketu... po ka qene i kesaj linje
 

London

carpe diem
Titulli: Parfumet
call me kujtove nje parfum qe kam pas para disa vitesh, me sakte me dhane pjesen qe i kishte ngelur se aq sh e pelqeva .... po skam mundur te gjej ketu... po ka qene i kesaj linje

qose ke accaunt ne eBay aty mund ta gjesh esht i vetmi vend qe mban gjerat e vjetra :)
 
Titulli: Parfumet

Keto perdor une..


 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Parfumet

Ca tme dhurojne sepse vet nuk blej... rendesi ka tkesh bo dush dhe mos te vish era wc sepse ska parfum qe mposht pisllikun.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Parfumet

Ca tme dhurojne sepse vet nuk blej... rendesi ka tkesh bo dush dhe mos te vish era wc sepse ska parfum qe mposht pisllikun.

Shyqyr s'ja boke si Marokent qe hedhin parfum per te mund eren e 2 javeve pa dush.

Se perdor shume...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Parfumet e femrave must have për vjeshtë/dimër 2013-14
Po afrohet sezoni i ftohte dhe bashke me te vijnë dhe aromat e reja, parfumet e femrave për vjeshte/dimër 2013-14. Aroma te reja qe kane bere për vete femrat ne te gjithë boten.

Me ardhjen e vjeshtes, përveç make-up-it te rinovuar me ngjyra dhe koleksione te reja, vijnë dhe aroma te mrekullueshme te sezonit te ftohte. Shume maison propozojnë te rejat e fundit për sa i përket parfumeve, ndërsa te tjerë ripërpunojnë evergreen duke prezantuar versione te njohur. Mes te rejave te fundit te stinës është Just Precious nga la Perla, një parfum shume femëror dhe joshës, me baze drunore dhe lulesh orientale. Një miks për tu veshur me lingërie prestigjioze te maison. Edhe FENDI zbret ne fushe me parfumin e tij te fundit Acquarossa. Edhe Trussardi vjen ne treg me aromat me parfumin My Name, një parfum i freskët por dhe shume delikat, i përzier me arome lulesh dhe pak vanilje.

Vjen me ne fund, pas një pritje te gjate edhe parfumi i Giorgio Armani, Si. Parfumi qe ka si tenstimonial Cate Blanchett, eshte me baze trëndafili, vanilje etj. Nuk mungojnë dhe Dolce&Gabbana qe për sezonin e ftohte propozojnë Intense, një arome femërore, ndërsa Tom Ford lancon një flakon, Fleur de Chine. Maison Valentino lancon aromën Valentina./ikub.al/
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Parfumet

Zakonisht ne profumeria ketu tek une kur blen dica...te japin ca proveza te vogla me parfume
2 te fundit qe mora
J'adore
The One
jane nje mrekulli..keshtu jam e detyruar te blej parfumin :D
Ama Kenzo me terhoqi jashte mase
 

Endrra

VIP
Titulli: Parfumet

Po mendoja ke te zgjedh mes Chanel Nr. 5 e ketij qe bleva se fundi!

Chanel, nuk e mora ... Arsyeja , akoma skam mbush te 80- tat lol

I vecante si vijon :)image.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Parfumet

Sme pelqen kur me perzihen aromat :) pa le qe ka ca arome femrash qe te kenaq shpirtin e le me kur fillon e analizon aromat e tyre qe secila ka karakteristiken e vet :kapele:
 

Zana1

Braveheart
Per momentin po perdor k’te :

 

Didi

C'est la vie.
Kam ca qe perdore kete.Ndersa per meshkuj bera nje dhurate nje Mont Blanc, goxha arome te mire.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Aqua di gio..dior..chik/carolina Herrera paraa pak ditesh me mbarojë bleu chanel ëë kush do ma bëjë dhurat? kam dhe një lacosta për sportivitet

20180203_135920.jpg
 
Last edited by a moderator:

Katil

Antarë i Respektuar
Paskam dhe një hugo boss që as që e dija që e kam
 

Ganiu

Anëtar i ri
Kam ca qe perdore kete.Ndersa per meshkuj bera nje dhurate nje Mont Blanc, goxha arome te mire.

Rastesisht dje isha me te shoqen e nje shoku tim dhe ajo kishte vene kete parfumin. Me pelqeu. Mqs paske shije po blej nje monte blanc. :D
 

Didi

C'est la vie.
Dolce Gabbana Light per meshkuj dhe Gucci Supreme sjane keq.
Po aroma e Mont Blanc me ka pelqyer se nuk eshte shume e fort si parfumet e tjera per meshkuj.
 
Last edited by a moderator:

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Jam e fiksuar pas Parfumeve...dhe c'do here qe do blej dicka per veten do jete nje parfum pa tjeter...dhe i qendroj besnike aroma te lehta...
 

Hera

Dum Spiro Spero
Me pelqejne jam e dhene mbas jador ....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mua me pelqejne nonje qe ka arome fisnikerie 😉
 

Katil

Antarë i Respektuar
Forum kurrnacërish.Skam blerë asnjë u bë koh,askush stë bën dhuratë.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jam fans e parfumeve "dior".

03911692_zi.jpg

jane te lehta aroma lulesh pergjethsisht.

gjithesesi rrall hedh parfum,pasi sikur me rendojne,sikur me japin nje dhimbje koke. Pa cka qe me pelqejne parfumet.

 
Private conversations
Help Users
    Top