• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parfumet

ReNdEx

Interist Forever
Pe: ParfumetKy esht parfumi qe perdor e kam shum qejf kte parfum :D :D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Parfumet

perdor gjithmone kete WF005.jpg nuk e nderoj
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Parfumet

Parfumi im i preferuar...

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Kto kohet e fundit po perdor kte...ka arome shume te embel dhe mua me pelqejne aromat e embla. :)

 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Parfumet

 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Parfumet

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Parfumet

Me pelqen shume ky.


Nuk jam shume e dhene pas tyre kur me teket e kam. Po kete se kam gjetur me ne parfumeri
e kshu vendosa mos te blej tjeter lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Parfumet

 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Parfumet

Miss Dior Cherie (Blooming Bouquet)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Parfumet

ka shume kohe qe perdor vec kta te dy , jane te embel te lehte e te fresket


 

Zana1

Braveheart
Titulli: Parfumet

Te preferuarit......

edhe 212 ***Y, meqe se lejon linku.......
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Parfumet

Keto kohe po perdor bukuroshen " Miss Dior Cherie " edhe " Artemisia " nga Penhaligon's !
..nderkohe ky i fundit eshte shume i vecante :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Parfumet

Kue futem n'kete teme m'mbushet menja se po rroj mes VIP-ave :eek:le::eek:le::eek:le:Une per vete per Shengjergj s'perkatem dhe lahem me gjethe ftoi dhe nuk i kam problem fare keto aromat tjera ::cool:::fiu: Nje nga keto parfumet tuaja m'kushto 10 % page mi dreqen :lex:
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:D


 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: ParfumetKTO DITE DHE

nd.813.jpg
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:DPo e deshe merre coje ne shpi mos e ler ne vitrin se ta marrin te tjerat lol

Ky me pelqen mua :D

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Para disa ditesh futem ne nje parfumeri me nje shoqe, fi provuam te gjithe parfumet me radhe
dhe u dashuruam qe te dyja me kete Choè saqe se di sa kohe ngelem atje brenda te ipnotizuara
nga aroma e tij. Une vetem ne nje cop letre e hodha parfumin kurse kjo shoqja nje te mar shishen
dhe filloj u lye nga duart qafa..i thash hajde ikim se do na nxjerin jasht me shkelma, lol.

C'te marin me qaf keta parfumet vallahii..e dua keteee!:D
A të dhanë kshu kokrra kafeje për ti marrë erë që mos ti bëje miks aromat mi?
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: ParfumetPRAP KTE NUK E NDERROJ ME ASNJE . ESHTE UNIK.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Parfumet

kte e kam tani po nuk me duket se mban edhe shum arom te mir.
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Parfumet

te fundit ma ka blere ish e dashura zakonisht e perdore te vllait David Beckham se atij i pelqen ai lloj e mu po me bjen ma lire hahhahahaha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Parfumet

Parfum i veçante, per njerez te veçante (mua me i llaf :p)...Edhe ky tjetri qe ma prishi mendjen me aromen e tij

 
Private conversations
Help Users
    Top