• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parfumet

Schila

VIP
Le te diskutojme se bashku rreth parfumeve..........
..............qe nga firmat me te njohura e deri ne aromat me te reja.........


Jeni besnik te ndonje parfumi apo gjithmone i nderroni?
Cfare parfumi perdorni aktualisht ?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk jam dhe aq besnike e parfumave. Momentalisht perdor hypnose nga lancome, por kam pershtypjen se nuk do e nderroj me, meqe me hipnotizon me te vertete!
 
Redaktimi i fundit:

Schila

VIP
Nuk jam dhe aq besnike e parfumave. Momentalisht perdor hypnose nga lancome, por kam pershtypjen se nuk do e nderroj me, meqe me hipnotizon me te vertete!
E mire eshte,ndonese pak e embel per gustot e mia :)


Parfumet qe perdor jane:

Allure - CHANNEL
Light Blue - D&G
Pure Poison - DIOR
 

Hermosita

Antar Aktiv
Pas shuuume e shuuuume parfumesh qe kam provuar tani jam "abonuar" tek Brigh Crystal i Versace... Nuk e nderroj kete parfume me asnje ne bote (per momentin). Ndera keta te tjeret qe kam mund t'i perdor 1 apo 2 here ne jave sa per te mos mbetur stok ne dollap :D
 

Elushe

Vogëlushe
Bvlgari ~ Voile de Jasemin & Rose Essentielle
Vera Wang ~ Princess


 
une gjithmon perdore ''miracle'',eshte parfumi qe kam gjetur rehat dhe kam kohe qe e perdor.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ket perdor gjithmon amo jo edhe aq shum se nuk i kom shum qef parfumet, preferoj eren e trupit t'pastert:rolleyes:...mplq shum ata shampot e trupit me er lule, kamomille e sene sps ta lojn ni er n'lekur qe t'vjen deshira me honger veten...
 

Ajo

Antarë
Vetem Calvin Klein nuk e nderroj me asnje parfum tjeter
 
Une perdor DIVINE :fluturoze:
 
aktualisht perdor J'adore te Chrisyian Dior
Por parfumet i nderroj si veshjet
Nuk gjej nje here rehat!
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Aktualish perdor J'adore dhe Hugo Boss...Kam perdorur Hypnotic dhe Miss-in e Diorit...Qe te dy shume te mire..

Edhe FENDI Palazzo eshte shuuuume i mire...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
cdoher perdor.. Giorgio Armani .. nuk e nderroj :)
 

Lolita25

So EmoTionaL
Momentalisht perdor Ninna Richi ,e kam dhurat nga nje kusherir e imja.
 

pulcina86

❤️
CLINIQUE
Aromantics Elixir...Kete po xdor momentalisht, me pelqen shum dhe me pelqeu shum dhe cmimi qe kishte ne Franc. :D
 

orchidea

Antar Aktiv
Parfumi qe me eshte pershtatur dhe qe smendoj ta ndrroj me eshte " JLO "
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Mua ato te Dior ne pergjithesi me pelqejne shume...
Por kohet e fundit sikur nuk i duroj dot parfumet..
 

eldi

trafikante
momentalish po perdor celin dion. ma kan bere dhurat nga gjermania nje shok. eshte shum i mire. me pelqen.
 

baby-angel

Thpilt
Pas shuuume e shuuuume parfumesh qe kam provuar tani jam "abonuar" tek Brigh Crystal i Versace... Nuk e nderroj kete parfume me asnje ne bote (per momentin). Ndera keta te tjeret qe kam mund t'i perdor 1 apo 2 here ne jave sa per te mos mbetur stok ne dollap :D

Kshu e kam pasur ne fillim nje, ka arome shuuume te mire me pelqente, po zakonisht i marr te vegjel parfumet, se merzitem shpejt...Edhe Hugo Boss ka arome qe me pelqen shume, te fundit H.B e kam pasur..tani me kane mbaruar te gjithe...:qaj:
 

ana88

vlonjate tipike
perdore,calvin klein,eshte parfumi me i mire,me te ndiehem,me,me eleganc
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Parfumet

Kam shume qe perdori, ne vecanti: Musk, qe mbarohet prej testiseve te drenit, lenda e pare e tij kushton 3 here me shtrenjte se dukati/ari. Pastaj Amber, qe mbarohet nga sekrecionet/spermes se balenes, tani UD, qe mbarohet nga nje lloj druti qe duhet te kalbet per t'u bere parfum dhe thirret AgarWood. Parfumat tjere: Jean Paul Gultier Le male, Desquared2 Wood, Yves Saint Laurent Opium, Armani Hi, Gucci By Gucci, Jean Paul Gultier Fleur du male, Laura Biagiotti Roma Uomo, Calvin Klein Opsession Night, CK Be, Armani City Glam...!


p.s. Ajsi, te kisha preferuar ta marresh nje Coco Chanel no 5, eshte shume me i mire se ai qe ke marre, eshte nga parfumet e rralla, ama merre origjinalin, kllasikun (te vjetrin), jo te modifikuar.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Parfumet

p.s. Ajsi, te kisha preferuar ta marresh nje Coco Chanel no 5, eshte shume me i mire se ai qe ke marre, eshte nga parfumet e rralla, ama merre origjinalin, kllasikun (te vjetrin), jo te modifikuar.

Iiiii Lover, te dija cun me shije :)gallate:) No 5 eshte per plakat mo, aq i vjeter sa nuk e perdorin me gocat e reja... mire e ka zgjedh Ajsi :)

Une keto kohet e fundit skam perdor shume parfume, me ndryshojne shpesh shijet (perdor lotions per trupin dhe kaq). Por Vera Wang ka qene ajo qe perdorja me shume (e ka thene dhe Elushja me pare). Me pelqen!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Parfumet

Perdor Boss de Hugo dhe do ja rekomandoja dhe qendrim bosit.

Se ku lexova qe nje stilist i njohur gjeran kishte komercializuar nje parfum me arome vaginale
dhe kishte pasur shume sukses .
Imagjinoni ne ato sallonet elegante franceze , nje grua e parfumosur me nje parfum te tille ,
dhe tjetra i thote siç e kan zakon francezet , sa bukur kundermon .
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Parfumet

Gjithe keto kafshe qe po shoh ketu,balena , drere etj etj
Une per vete perdor parfumin me te lire te mundshem, sapun dhe banje dy here ne dite kur ben nxehte,aroma me e mire qe gjendet,pasterita trupore.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Parfumet

Perdor Boss de Hugo dhe do ja rekomandoja dhe qendrim bosit.

Se ku lexova qe nje stilist i njohur gjeran kishte komercializuar nje parfum me arome vaginale
dhe kishte pasur shume sukses .
Imagjinoni ne ato sallonet elegante franceze , nje grua e parfumosur me nje parfum te tille ,
dhe tjetra i thote siç e kan zakon francezet , sa bukur kundermon .

Po parfum me ere djerse ke degjuar ti? iuuuu
Parfum me ere hamburgeri e ca budallalliqe te tjera. Sbesoj se ka njeri qe i perdor, duhet te jene sesben per reklame.
 
Private conversations
Help Users
    Top