• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Prap Hungaria udhëheq:

Hungaria - Portugalia 2:1
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Portugalia barazon:

Hungaria - Portugalia 2:2
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Portugalia barazon.

Hungaria - Portugalia 1:1

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund. (prap barazim, o te fitoj Portugalia o ska).

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund.

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.

******************* 2:2
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po, kur e pash e modifikova postimi. :)ps. Ricky, pse i zmadhon kaq shume karakterin e shkronjave? Pak me te vogel te lutem, se na i vrau syte. :)
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

3:2 për Hungarinë
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

A mbaroi, se na ka shku tensioni lart fare!!
 

ricky_ch

******

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Hungaria - Portugalia 3:2
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

A mbaroi, se na ka shku tensioni lart fare!!
lol lol avash se je e re :p

Minuta e 60 tani. Prit e ca. :p
Ja barazuan dhe Islanda - Austria.
 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

lol lol avash se je e re :p

Minuta e 60 tani. Prit e ca. :p
Lëm se vdiqa...kam për te msu, por spo perqendrohem dot mazalla!
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

*-**************************

Prap 3:3
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

si dhe Islanda - Austria 1:1
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Për momentin rezultatet nuk janë në favor Shqipërisë.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Lëm se vdiqa...kam për te msu, por spo perqendrohem dot mazalla!

lol tani o shiko ndeshjen ose futu meso sic duhet ate bej :p

Po kshu si po bejn keta, uee.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D

Do rrish urt ti, ik fli gjume ate bej. Po per ty nga tel mire eshte se nuk shef mire :p

Lutu te kalojm lutuuu. :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kush vdiq???:D
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Si është puna tani ?

I kemi paketuar valixhet apo lejohemi të rrimë ?
Edhe pakëz presim, gati jemi:


 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ca tersi pffffffffffff
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Pra, u kry, 3:3,

suksese herave tjera!
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

:( :(:( :( :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ku jane tequilat? :qan::qan:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po nese fito italia dhe belgjika skemi shpresa te ky grup ?
 

Fly

Larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po nese fito italia dhe belgjika skemi shpresa te ky grup ?
u zun vendet per ne, nuk e di nqs ndryshon gje por mund te ndryshoj per turqine jo per ne
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Pra për momentin jemi nüe vendin e 5-të të vendeve të treta.
Lojrat e fundit kanë ndikim ndoshta vetëm për Turqinë....

Ja Tabela e vendeve të treta, vetëm 4 të parat kualifikohen:

vendet e treta.jpg
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Syte per tek boterori
 
Top