• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

O enderr eksperte tii?! Ahhahahahhaha

Te ishe ashtu do dije qe jemi me mire ne mbrojtje e jo ne sulm mi shoqe. Po ik tashi :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ua sa seksi luajten sot :D.
( normale do fitonimit me skuader si Ramania ajo seshte skuader dosido...do fitonim me Francen po qe ashtu ) :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Did ke fol si djal Vlore me mire me than djal hor :p
Po marr vesh une thuaj ti lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ua sa seksi luajten sot :D.
( normale do fitonimit me skuader si Ramania ajo seshte skuader dosido...do fitonim me Francen po qe ashtu ) :p
kush nga gocat te pelqeu ne fushe? :p
mua mu thane syte per te dal kamera nga tifozet se thoshin qe behej nami me c...a po hic :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Cica prisja dhe une. Vetem bythe qe tundeshin pashe.

Jana si e perjetove sonte tifozllekun? :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Did ke fol si djal Vlore me mire me than djal hor :p
Po marr vesh une thuaj ti lol

lol lol

E c'rendesi kaaa, opo fituam nje ndeshjeee! Opa.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Gjasa kemi dhe ato jane:

Angli - Sllovaki - Nese fiton Anglia me goledallim 3 dhe fiton ose barazon Wales
Ireland - Gjermani - Nese fito Gjermania me goledaallim 3
Cheki - Turqi - nese barazon ose eventualisht fiton Turqia
Belgjik - suedi - nese fiton ose barazon Belgjika dhe Itali - Irland - nese fiton ose barazon Italia
Hungari - Portugali - nese humbe Portugalia dhe Islan - Austri - nese fiton ose barazon Islanda

Gjasat nuk se jane te vogla. Mundesia eshte e hapur. Besoj KUQ E ZI :nanana:
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mu duk mua apo sot keta ishin super. Kam idene qe po te kishte perdor kete formacion De Biasi do kishim fituar edhe me francen.
Tranieri respektoj zakonet ne dy ndeshje dhe humbem...
Si thon kot - buka ne bark e shendeti ne shtat .

Ti bëjm një analiz te shkr.
Ne nk.kishim çf.te humbenim pra duhej tê luftonim gjall o vdekur.
Sot luajtem mire por pam dhe dobesi ne mbrojtje e mosmirkuptim ndermjet lojtarve.
Nk.duhej qê të shkonim kaq posht e në meshir te rradhes se tretë ku duhet sh.forcê e mobilizim e më sh.mirkuptim.
Gabimet e ndeshjeve te kaluara nk.duhen perseritur nqs.duam te ecim perpara .

Gjthss.per sot duhet uruar çunat se trg.se edhe mund te fitojnë .

Shpresa vdes e fundit dmth.ne kemi vdekur deri atëherê duke shpresuar .
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ndjesia qe kisha ...dmth telepatia ime doli...again!
Bravo
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Se di ku e fjalen ti po kur mbaron ndeshja , keshtu thonë të gjithê pse se bêrë postimin para ndeshjes ?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Se di ku e fjalen ti po kur mbaron ndeshja , keshtu thonë të gjithê pse se bêrë postimin para ndeshjes ?
E kam bere.....e ke ne faqwt me pare :)
Legally mund te ta konfirmoj
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

As Shakohoxha sdo kish folur me mire....rrofsh na e ule tempin edhe ne tifozave, imagjino te te lexonte ekipi lol

po pse mos enderrojme tek e fundit.....asgje sna kushton!

Une sdi pse kam nje parandjenje te cuditshme , qe do fitojme.....mbase deshira bashkohet me ndjesine dhe me japin kete lloj bindje!
Dange....mjafton per tu bind????
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Nqs.e ke të zezen në të bardhë pse duhet Legally ta konfirmoj ne ( faqwt) faqet do i çfletosim e gjejm :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Monique, po ndonje ndjesi qe do kalojme tek faza tjeter ke moj? Se ti paske qene e mbare. :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Edhe une e ndjeja se do fitonim,krenar per ju djema na emocionuat.O sa mire me ken Shqiptar #Ohej

Jam i sigurt qe do na peshkojn si skuadra me e mire e vendit te 3te ;):fla:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ndjesia qe kisha ...dmth telepatia ime doli...again!
Bravo
Po c'na parashikon ne te ardhmen tani??? :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kur ti kem parandjenjat do ti i them e do i shkruj me bold....sot jam nen ethet e qejfit...akoma me rrotullohen ne stomak birrat qe kam pi lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

aman kapni pak kete
U cmend komentatori arab. po feston si ne :p.

Shqiperia e beri golin thote.. me ne fund.. hahahahaha

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Cica prisja dhe une. Vetem bythe qe tundeshin pashe.

Jana si e perjetove sonte tifozllekun? :D
Ju thashe heren tjeter nuk shikoj me sport...ti nick?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

aman kapni pak kete
U cmend komentatori arab. po feston si ne :p.

Shqiperia e beri golin thote.. me ne fund.. hahahahaha

po na e perktheve se ca na shau ....edhe e pranojme :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

po na e perktheve se ca na shau ....edhe e pranojme :p
haha.. joo e njoh arabishten, nuk na ka sha. Po doli ndonje lajm qe na kane sha eshte blasfemi :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

haha.. joo e njoh arabishten, nuk na ka sha. Po doli ndonje lajm qe na kane sha eshte blasfemi :p
e mire...kshu e pranojme.

Hajt per hajer te zotit te shpise lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Jana popo e ndoqa :D

Mendova se do ishte me sh politike fitorja..hyrja e pare ne kampionat pa gol sdp ma nxirrnin :p.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kur ti kem parandjenjat do ti i them e do i shkruj me bold....sot jam nen ethet e qejfit...akoma me rrotullohen ne stomak birrat qe kam pi lol
Si maj birra ti ,edhe asht ramazan o ty birra e din vet :p
 

DarkLord

SILENT
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Spikati loja e forte e gjithe ekipit gjat 90 minutave ku patem me shume se nje rast per te shenuar gol. Mesfusha luajti me mire se ne ndeshjet e kaluara, do te vecoja Memushaj. Aktivizimi i Basha ne kete ndeshje solli nje ndryshim pozitiv ne mesfushen tone.

Uroj te terheqi talente te tjere me origjine shqiptare qe luajne ne mbare boten.

Suksese

hajduti
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Aty aty e coj...pa merak lol

po cte pi a lumadh , uje??? :p
Pij koka kol moj lol

Mos nxjerr pretekst tani qe ske me se idratohesh.
 
Top