• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Oiiiiiiii ju paskeni qene te mbaruar!! M'doli zemra vendit!:shokim::qan::qan::qan:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

ti dhe nick doni vra :kali::kali:moj edhe qengji e parashikoi barazimin :pomgirl::pomgirl: po ju dyja cpatet e :cow::cow:

Kitrra djemve ju pa hajri... perse jo mbase nje dite do krijohet nje ekip me femra e te na nderojne... :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Tashi qe lujtem mire lujtem....po topi kshu e ka
Here e ha ,here ta hane
Tani boll qe morem pjese....gezojuni faktit qe jemi pjesemarres dhe mbi te gjithe hic keq sjena

Bravo cuna
 
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kam thane jo vetem ashtu se koti se suksese i Shqiperise ne kete kampionat eshte te shenoj nje gol te vetem :cek:
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ore belgjika gjithe ai ekip dhe asnjehere se ka kalu fazen e grupeve....kot tashi ju ,pritshmerite vu....thoni mire e kaq
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ngela tu u shfry paff pufff tani, spo sjell dot veten n'vend!
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Djemat luftuan, por nuk munden kundër gjithëçkaje, sidomos referit.
Paramendone të humbas Franca ndaj Shqipërisë, e mandej edhe Zvicrrës?!?! - Diçka e paparamendueshme.
Franca duhet të shkoj përpara medoemos, kështu natyrisht gjthëçka duhet të shkojë sipas skenarit.

Prap po e them: hallall djema per luftën. Keni edhe ca dobësi t'i
përmirësoni dhe as Brazili s'iu mposhtë.

Sidoqoftë, nuk jemi më në atë grupin e autsajderava që 4 ose 5 : zero i mundin
pa problem, por përkundrazi meritojnë respekt të veçantë.
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po e vertet ricky....albitri jo rralle i favorizoi gjelat.
Mgjth ndeshja qe fantastike....
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Nuk e meritonim :( :( :(
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ah Shqipni bre... megjithatë prap je më e mira e prap të kam dashni.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Shqiperia eshte nje ekip solide qe cdo dite e me shume po shenderrohet ne nje kombetare te mire :kapele:

Nuk dua ta justifikoi por ka premisa qe me fitimin e tradites do jete nje arre e forte :cekic:

Ashtu keshtu ka qene gjithnje me ekipet e forta :hi:

Gjithmone me kombtaret :shqip::shqip::shqip::shqip:
 

dangerous

Es que no soy piedra.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Me të marr ne qaf mi pa trupa të bkr.por na zhgenjyen .
S'kan takat hiç per dy pjes..loje u dolen shkumet 😜
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ok, megjithatë nuk është gjithëçka e përfunduarë.

Teoritikisht ekzistojnë shansat akoma...

Pra, prej 6 grupeve ekzistuese, edhe 4 vendet e treta më të mira shkojnë përpara.
Pra 12 + 4 = tetësha e finales.
Dhe s'ikur të kualifikohet Shiqpërai, do të luajë me vendin e parë të Grupit C, eventualisht Gjermaninë.
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kte skemen e shanceve kush ma shpjegon i cike se shume lemsh qe kete here
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Gjasat jane shume te vogla edhe ne kete menyre megjithate topi eshte i rrumbullaket :hi:

Ka pak ekipe me zero pike plus qe shumica nga to kane vetem nga nje ndeshje te zhvilluar :hmm:

Nje fitore bindese me Rumanine me ndonje rezultat te mire do kishte bere pune :hmm:

Megjithate cunat dhane provimin dhe tifozet me sa duket po bejne te njejten gje :hi: kam pershtypjen se kane per ti munguar kampionatit nese ikim heret :hi:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Tani me ja ba vetes rrafsh ne jemi te paretPo cilia ekip ishte me e mir kjo u tregu tani.

Zhgenjim zhgenjim.
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kte skemen e shanceve kush ma shpjegon i cike se shume lemsh qe kete here

Shumë thjesht:
Përpar shkojnë 2 vendet e para dhe 4 vendet e treta më të mira në 6 grupet që luajnë.
Së pari shikohet kush ka pikë më shumë e mandej kush ka dhënë gola më tepër
dhe ka marrë më pak.

Për tetëshen e finaleve duhen 16 ekipe, pasi që janë 6 grupe, me 2 vendet e para bëjnë
vetëm 12 ekipe, pra 4 vendet e treta të të gjitha grupeve plotësojnë edhe 4 vendet
e mangëta.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mendon qe zevendesimet ishin gabim...pasi traineri yne duhet te hiqte sulmuesin tone sepse ai ngeli ne hije dhe duhej nderruar patjeter sepse ai spo ndjehej
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Jan, ca the ti. Hera e pare qe shikon nje ndeshje ne jeten tende?? Pu puuu, pse e pee?! Ti e ke fajin :p
 

dangerous

Es que no soy piedra.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po sikur skishin hanger hiç keta të shkretet ncncnc.

Ndeshjen tjr.bëjnë mire ta mbushin barkun me grosh para se te luajn .
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po sikur skishin hanger hiç keta të shkretet ncncnc.

Ndeshjen tjr.bëjnë mire ta mbushin barkun me grosh para se te luajn .

Prandaj e mbajten lojen per 89 minuta ata.
 

sensuu

sweet
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

A do luaj me Shqiperia apo u skaulifikua?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

- CNN: Franca mbijeton frikën e Shqipërisë.
- BBC: Humbje e pamerituar për Shqipërinë.
- Guardian: Një Shqipëri mbresëlënëse.
- UEFA: Mirënjohje për Shqipërinë.
- Arsene Wenger: Shqipëria e pafat.


Ti Nick e Jana plasni :p
 
Private conversations
Help Users
    Top