• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Brv didi :) :).... nga inati i ketyre tifozve it... ec e duroj pastaj festimet :/
Nuk festuan shume jo, tek tuk nja dy here me disa tromba e opa aq e paten. :)

Por qe sot, e merituan fitoren, lozen mire.

Po filloj te mendoj qe sjelle fat, sa here e kam pare ndeshjen kane fituar! lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Nuk festuan shume jo, tek tuk nja dy here me disa tromba e opa aq e paten. :)

Por qe sot, e merituan fitoren, lozen mire.

Po filloj te mendoj qe sjelle fat, sa here e kam pare ndeshjen kane fituar! lol
Edhe ketu pak zhurme... sic e the ti me lart tek tuk ndonje ...
 
Top