Paraja dixhitale Bitcoin

Ragnar

Anëtar i ri
E drejte, imveston ne burse, forex po eshte thik me dy presa edhe ajo bixhoz, ket ben @CoNNecT aktualisht eshte nje nder me te miret...
A pate degju per Bitconnectin se cfar pat bere nje shoqja ime 17 mij dollar i pat humb per pak dit ne to!
 
Shume e thjeshte.

I ben withdrawal nga platforma ku i ke, duhet t'kete nje opsion withdrawal qe e lejon si transferte dhe sistemi i konverton automatikisht ne valute tek karta creditit ose debitit, por mund ti kalosh edhe tek paypal dhe nga paypal i kalon tek llogaria jote e bankes, tpakten coinbase kshu e ka.

Ndersa menyra tjeter eshte qe nepermjet nje btc address qe mund te ta gjej une nese te duhet kalon shumen qe deshiron dhe leket i merr cash ?, ka ca komisone t'vogla por qe rregullohena ?
E folim ke kafja se ket rruge jam tu ndjek :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Duket se në orët në vazhdim #Bitcoin do e arrijë çmimin 40 mijë dollarë.

136957582_223100012644177_1961356553788883136_o.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E05Ul7-VkAA2bG5.jpg


Kush merret me cryptovaluta, une ia bera perhajr Shib-ave, me bismilah ! Ka shprese se do t'beje boom...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hajt se po te degjoj edhe une i blejta me teper se 1 milion shiba, tash ta shohim, s’po kerkoj shum vetem 1 dollar te behet nje :D

5mil i kam ble, edhe pse ka ramje mos u habit se krejt tregu ka ramje qit muj, mun shkon ky sen kshtu nja 1-2 muj....Kqyrja tripat Elon muskut mas pari. Niher investoni tani jo smuni me ble kerre me valuta :v

fore i kan
 

Ragnar

Anëtar i ri
5mil i kam ble, edhe pse ka ramje mos u habit se krejt tregu ka ramje qit muj, mun shkon ky sen kshtu nja 1-2 muj....Kqyrja tripat Elon muskut mas pari. Niher investoni tani jo smuni me ble kerre me valuta :v

fore i kan
Kjo e Elonit qe ka thene per shiba eshte fake nuk ka thene ai :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo e Elonit qe ka thene per shiba eshte fake nuk ka thene ai :D

Ska than per shiba po per kryptovaluta, sa e di npergjithsi ?
 
Top