• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Para se te hapni nje teme per ndihme...

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Per faktin se kohet e fundit jane hapur disa tema te ndryshme ku antaret kerkojne ndihme ne letersi, dhe disa prej tyre kane mbetur pa pergjigje, nenforumi i Letersise do te kete nje teme te posacme per antaret qe kerkojne ndihme nga njeri tjeteri. Ne kete teme mund te postoni pyetje qe keni ne lidhje me letersine. Ketu futen idete dhe keshilla per ese, dhe hartime, pyetje per elemente ose terma te letersise etj. Antaret do te ndihmojne njeri tjeterin me cfare te kene mundesi.

- Tema te hapura per ndihme ne kete nenforum do te bashkohen me kete teme.
- Pasi te keni pyetur antaret per ndihme, do tju sjellim informacion mbi ate qe kerkoni. Nuk duhet te prisni qe nje teme per nje detyre te behet gati per ju. Ketu jemi per te dhene ndihme me ide dhe keshilla.

Temen per ndihme e gjeni ketu: Ndihmë në Letërsi
 
Top