• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paper Art- Arti me leter

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Letra edhe pse nje nder materialet me fraxhile per tu perdorur ne krijimin e artit, ajo mund te jete po aq fleksibel dhe e duhura per ekperimentime te ndryshme. Nese deri dje mendonit se esht enje material i merzitshem shikoni kto imazhe dhe do ndryshoni mendim :D...

Art duke perdorur vetem nje flete te vetme nga Peter Callesen
Portret & Pende nga Yulia Brodskaya
Paper Cut Art nga Hina AoyamaOrigami Masks nga Joel CooperOrigami nga Nguyen Hung Cuong
Skultpure letreOrigami Street Art nga Mademoiselle Maurice
Paper Landscape nga Eiko Ojala
Handcut Paper Art nga Lisa Rodden

Paper Art nga Cheong-ah Hwang


 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
sa e bukur qenka kjo tema.. flm atij vizitatorit anonim qe e vizitoj e me beri kureshtare qe ta njoh ...
 
Top