• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Hartini

Antarë i Respektuar
Standard Liezh zberthei ne Athine skuadren vendase Panathinaikos
me rezultatin 1 - 3 .
Ndeshja ishte e vleshme per qerekfinalet e Liges Evropa .
çudi , por dhe kenaqesi .
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Cudi dhe ne egziston perendia mbreme po flinte gjume.....ose Belget i kane ofruar ndonje virgjereshe zotit,allahut,budes,etj etj....Kot na iku zeri ne stadium mbreme.....:(
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Ishe ne Stadium ti Taku eeeee . Si tu duk , vetem fat kishim .
Une do shkoj javen tjeter , Do vish ti?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Isha isha :(
Shiko po te ishte ndonje Roma te pakten 3 gola do i fuste Standardit ne mbrojte eshte shoshe fare ne sulm ka Jovanovic qe eshte sulmues me S te madhe dhe Bogani .... Kishim ne dite te keqe qendren dhe portierin (Galinovic) sa here e kapte topin gjithe stadiumi uuuuuuuuuuuuu ..... Por skuader qe te tremb nuk eshte Standar.... Qefi ma ka po sme le puna/koha se me duhet te mbaroj disa projekte ne pune qe te marr disa dite leje per pashket...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Ne fakt Standardi nuk eshte hiç mire sivjet .Ne kampoinat jane ne vend te shtate dhe 25 pike nga vendi i pare .
Kjo fitore ishte surprize per te gjithe ketej , por me shume per vete lojtaret dhe tranjerin .
As qe e kishin menduar qe do fitonin 3 me 1 .
Pana , po te shtrengohen mire ndeshjen e kthimit dhe mund te shenojn tre here , s'eshte larg mendjes ,
Pastaj mesfushori dhe kapiteni i Standardit , Defurr , shtylla e ekipit nuk luan , se eshte i demtuar .
Pa te te tjeret jane kot fare.
Degjova qe luante nje shqiptar me Panen , por emrin e kishte grek.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Eshte ai Sotiri(s) Nini(s) lojtar i mire....dhe i pergatitur dhe rritur me propoganden greke kuptohet ....
Vertet seshte gje po ja ta ben gjemen...Nejse PAO e ka hedhur vemendjen ne kampionat se ka qe ne 2004 pa kupe...dhe eshte ne vend te pare me 2 pike diference nga PAOK
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

bobobobobobob cndodhi e moret vesh humbi panathemase.............cubiiiiiiiiiiiiiii te rroni vete
 
Private conversations
Help Users
    Top