• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon,

Hera

Βιβλίο φάγος
Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon,


Temperaturat e larta dhe dielli që ndriçonte fort ishin dëshmitare të një Tirane pothuajse të boshatisur këtë të premte të 13 marsit.

Qetësia mbizotëronte, e herë herë thyhej nga ndonjë makinë që tek-tuk kalonte por nuk i shpëtonte kontrollit dhe ndalimit nga patrullat e policisë që kishin ngritur postblloqe në rrugët e kryeqytetit.

Edhe ata pak qytetarë që kishin dalë sot, ishin të pajisur me maska dhe doreza, nga frika e këtij virusi të rrezikshëm që ka mbërritur edhe në Shqipëri.

Por vëmendjen sot e merr kjo grua, në një nga pallatet e Tiranës, e cila e kishte shfrytëzuar në maksimum pushim, shtetrrethimin, e njëkohësisht motin e ngrohtë.

Ajo sic e shihni në foto që ka shkrepur sot LSA, ka dalë në ballkon dhe pa e prishur aspak terezinë, ka bërë banjo dielli.

karatina1
karatina2
karatina3
karatina4
karatina5
karatina6
karatina7
karatina8
karatina10
karatina12
karatina13
karatina15
karatina16
karatina17
karatina18
karatina21
karatina22
karatina23
karatina25

Top Chanel
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Vallahi është një qetesi ne rruge që na nxorri mallin e kohes se enverit...gjithe rruga per vete😁
 

elle

Chill
sa bukur , pa smog , po ndergjegjsohen njerezit

ca po shijojn lirine : )
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ngjan bukur kur rruget skane mbingarkese.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ajo qeka gjyshe me breke gjyshash se ska mundesi.....mezi e gjeta ku ishte se prisja te shifja naj sexy ass ne tanga :p
Rri se un vura dhe syzet gjoja hahahaha
 
Top