• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon,

Hera

Βιβλίο φάγος
Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon,


Temperaturat e larta dhe dielli qe ndriçonte fort ishin dëshmitare të një Tirane pothuajse të boshatisur këtë të premte të 13 marsit.

Qetësia mbizotëronte, e herë herë thyhej nga ndonjë makinë që tek-tuk kalonte por nuk i shpëtonte kontrollit dhe ndalimit nga patrullat e policisë që kishin ngritur postblloqe në rrugët e kryeqytetit.

Edhe ata pak qytetarë që kishin dalë sot, ishin të pajisur me maska dhe doreza, nga frika e këtij virusi të rrezikshëm që ka mbërritur edhe në Shqipëri.

Por vëmendjen sot e merr kjo grua, në një nga pallatet e Tiranës, e cila e kishte shfrytëzuar në maksimum pushim, shtetrrethimin, e njëkohësisht motin e ngrohtë.

Ajo sic e shihni në foto që ka shkrepur sot LSA, ka dalë në ballkon dhe pa e prishur aspak terezinë, ka bërë banjo dielli.

karatina1
karatina2
karatina3
karatina4
karatina5
karatina6
karatina7
karatina8
karatina10
karatina12
karatina13
karatina15
karatina16
karatina17
karatina18
karatina21
karatina22
karatina23
karatina25

Top Chanel
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Vallahi eshte nje qetesi ne rruge qe na nxorri mallin e kohes se enverit...gjithe rruga per vete😁
 
Top