• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pamje të tmerrshme/ Shihni si kanë përfunduar 10 mijë luftëtarët e ISIS në burgje

Pamje të tmerrshme/ Shihni si kanë përfunduar 10 mijë luftëtarët e ISIS në burgje (FOTO)
Në verilindje të Sirisë, në burgjet dhe kampet e përqendrimit po qëndrojnë mijëra burra, gra dhe fëmijë. Ata janë lënë në harresë, gati një vit pas rënies së Shtetit Islamik, për të cilin “dhanë” shpirtin.
1581530386757.png


Në verilindje të Sirisë, në burgjet dhe kampet e përqendrimit po qëndrojnë mijëra burra, gra dhe fëmijë. Ata janë lënë në harresë, gati një vit pas rënies së Shtetit Islamik, për të cilin “dhanë” shpirtin.

Zona përreth qytetit Qamilisht kontrollohet kryesisht nga luftëtarët kurdë, të cilët ndihmuan në mposhtjen e grupit militant islamik.
Që prej asaj kohe, ata janë futur në një “xhep” të vogël të Sirisë ku kontrollohen nga forcat e udhëhequra nga Turqia. Ata konsiderohen një rrezik i madh për sigurinë botërore.
Militantët e ISIS sot po vuajnë burgjeve, pa ushqim dhe në kushte të mjeruara. Masakrat e tyre ndaj njerëzve kanë qenë të shumta dhe zor se mund të harrohen.
©Copyright Gazeta SHQIP
 
Veshtire te sherohen ndonjehere.
Lufta eshte si femra e mire.
Sa here ja ndien aromen nuk munde te durohesh pa kthyer koken dhe disi te terhjek si magnet.
 
Gjithesecili e ben vete zgjedhjen ne jete, dhe keta jane atje prej asaj qe zgjodhen per veten e tyre.

Sme vjen aspak keq.
 
Private conversations
Help Users
    Top